• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-5814-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/پیگیری پروژه/
نارضایتی از روند برج‌های دوقلوی خرم‌آباد

برج‌های دوقلوی کیو در خرم‌آباد یکی از پروژه‌های مهم در مرکز لرستان به شمار می‌رود و از آن به‌عنوان یکی از بهترین کارهای شورای شهر چهارم یاد می‌شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، این پروژه سال 94 آغاز به کار کرد و به گفته مسئولان قرار بود تا مهرماه 97 به بهره‌برداری برسد اما ظاهراً این موضوع ادعایی بیش نیست.

بر زمان‌بندی پروژه برج‌های دوقلو دائم تاکید می‌شد و بر این اساس تابلوی روزشمار نیز در محل احداث نصب شده بود که بعد از مدتی خاموش و زمان‌بندی حذف شد.

در خبرها زیربنای پروژه بالغ بر 158 هزار مترمربع در 30 طبقه عنوان شده و گروه سرمایه‌گذاری عمران و ساختمان "معین کوثر" است.

اردشیر دریکوندی، رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد درباره آخرین وضعیت این پروژه به ایسنا گفت: این طرح بین 20 تا 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و از روند کار به هیچ وجه راضی نیستیم.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه زمان‌بندی، عقب هستند و در جلسه‌ای که به همراه استاندار لرستان با پیمانکار داشتیم، باز هم قول هرگونه همکاری را دادیم و بر همین اساس مدت زمان پروژه را تمدید کردیم.

دریکوندی تأکید کرد: سهم شهرداری از این برج‌ها 25 درصد است که اگر در زمان ما(شورای پنجم) بود به هیچ‌وجه به این سهم قانع نمی‌شدیم اما چون قرارداد بسته شده، باید کمک کنیم که طبق آن پروژه تکمیل شود.

رئیس شورای شهر خرم‌آباد یادآور شد: شهرداری تمام تعهداتش را انجام داده و انتظار داریم، شرکت سرمایه‌گذار نیز با تلاش بیشتری فعالیت کند.

وی گفت: قرار شده به تازگی پروژه را فعال کنند و اگر بتوانند خوب کار را پیش ببرند به احتمال زیاد تا پایان سال 97 تکمیل خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: