• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-4986-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان:

دانشگاه علمی کاربردی ارتباط بین علم، اشتغال و صنعت را ایجاد می‌کند

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: دانشگاه علمی کاربردی ارتباط بین علم، اشتغال و صنعت را ایجاد می‌کند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حبیب‎الله خجسته‎پور در مراسم تجلیل از دانش‎آموختگان دانشگاه علمی کاربردی لرستان با اشاره به افتتاح مرکز مشاوره کارآفرینی این دانشگاه اظهار کرد: راه‌اندازی این مرکز برای هدایت دانشجویان به سمت کارآفرینی بسیار با اهمیت است.

وی با اشاره رونمایی از تمثال چهار شهید دانشگاه علمی کاربردی استان، اضافه کرد: این رونمایی نشان از این دارد که هنوز باب شهادت باز است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه دانشگاه علمی کاربردی تربیت دانشجویان نسل سوم را بر عهده دارد، تاسیس این مرکز برای هدایت افراد به سمت کارآفرینی لازم است.

خجسته‎پور خاطر نشان کرد: انتظار می‌رود دانشگاه علمی کاربردی استان دانشجویانی کارآفرین تربیت کند و دانشجویان سایر دانشگاه‌ها را نیز مشغول به کار کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با بیان اینکه در چهار دهه انقلاب دانشگاه‌های استان از نظر کمی و کیفی رشد داشته‌اند، ادامه داد: در حال حاضر 80 هزار دانشجو در لرستان تحصیل می‌کنند و  1300 هیئت علمی در دانشگاه‌های لرستان مشغول فعالیت هستند که این امر نشان می‌دهد ارتقا کمی و کیفی در بحث تعلیمات دانشگاهی داشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه علمی کاربردی ارتباط بین علم، اشتغال و صنعت را ایجاد می‌کند، یادآور شد: دانشگاه‎ها می‌تواند در راستای اقدامات و دستاوردهای انقلاب اسلامی تاثیرگذار باشند.

خجسته‎پور گفت: در دانشگاه‎ها می‌توان با ایجاد کرسی‌های آزاد اندیشی به بحث، گفت‌وگو و روشنگری در زمینه اقدامات و دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: