• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-5714-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی راه‌اندازی شد

کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی راه‌اندازی شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی استان با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان، رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان و جمعی از دانشگاهیان در مرکز جامع علمی کاربردی لرستان افتتاح شد.

سعید فرح‌بخش، رئیس دانشگاه علمی‌کاربردی استان لرستان در حاشیه افتتاح این کلینیک اظهار کرد: تدوین طراحی کسب و کار، ثبت شرکت و ثبت برند، بازاریابی، تبلیغات، تجاری سازی و انتقال فناوری، قوانین مالی و حسابداری، قوانین حقوقی و تجاری مشاوره توسط این مرکز ارائه می‌شود.

وی عنوان کرد: این مرکز با هدف ارائه مشاوره‌های شغلی به دانشجویانی که درصدد راه‌اندازی کسب و کار جدید هستند و نیاز به مشاوره شغلی جهت رفع مشکلات و موانع کسب و کار دارند، ایجاد شده است.

فرح‌بخش اضافه کرد: همچنین خدماتی در راستای بهبود توسعه کسب و کار کسانی‌که براساس علاقه، استعداد، مهارت رشته تحصیلی و یا نیاز بازار، مشاوره‌های مختلفی ارائه می‌شود.

رئیس دانشگاه علمی لرستان خاطر نشان کرد: امیدواریم راه‌اندازی این کلینیک منجر به تربیت و پرورش دانش آموختگان مهارتی کارآفرین، ارتباط دانشجویان با کارآفرینان به منظور استفاده از تجربیات و ایجاد شبکه‌ای بین دانشگاه، صنایع و کارآفرینان شود.

لازم به ذکر است که در این مراسم از پنج نفر فعال فرهنگی، ۵۴ دانش‌آموخته برتر و ۱۶ فعال حوزه نماز تقدیر به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: