• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-3585-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار لرستان:

رفع عقب‌ماندگی‌ استان نیازمند توجه و اهتمام ویژه دولت است

استاندار لرستان گفت: رفع عقب ماندگی‌ تاریخی در استان نیازمند توجه و اهتمام ویژه دولت است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سید موسی خادمی در جلسه شورای اداری استان که با حضور وزیر دادگستری برگزار شد، با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید سفیر خیلی خوبی را برای استان فرستاد هم به لحاظ شخصیتی که وزیر دارند و هم به لحاظ نوع وزارت، چرا که وزارت دادگستری در نظام جمهوری اسلامی ایران ویژه است، خاطرنشان کرد: تنها وزیری که باید موافقت سه قوه را داشته باشد وزیر دادگستری بوده و جایگاه بسیار مهمی است.

وی با بیان اینکه در استان حس همگرایی و همراهی در بین دستگاه‌ها و عناصر مختلف ذی‌نفع وجود دارد، ادامه داد: یکی از سیاست های مورد تاکید‌ رئیس جمهور این است که در استان آرامش، همگرایی و وحدت ایجاد شود.

خادمی از حمایت‌های ویژه نماینده ولی‌فقیه در لرستان و رئیس کل و مجموعه دادگستری استان قدردانی کرد و گفت: مجموعه دادگستری در خیلی از امور جلوتر از دولت خدمت می کند و این نعمت بزرگی در استان ماست.

استاندار تأکید کرد: باید تلاش بیشتری از سایر استان‌ها برای رفع عقب‌ماندگی تاریخی در لرستان انجام شود که رفع این عقب ماندگی‌ نیازمند توجه و اهتمام ویژه دولت است.


وی گفت: در مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، در سازمان اموال تملیکی، اموال مصادره شده‌ای وجود دارد که قابلیت استفاده در استان دارند و بجای اینکه در انبارها بمانند و از بین بروند در خواست داریم قانونی تصویب شود که دستگاه
هایی نظیر دادگستری، علوم پزشکی، ناجا، محیط زیست و... از این اموال و امکانات استفاده کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: