• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-3287-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان خبر داد:

ارسال ۱۲۰ مقاله به همایش بین‌المللی «سیره علوی»

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان از ارسال ۱۲۰ مقاله پژوهشی به دبیرخانه نهمین همایش بین‌المللی «سیره علوی» خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سید علی‌نادر دهقانی الوار در جلسه هماهنگی برگزاری همایش «سیره علوی» اظهار کرد: نهمین دوره همایش بین‌المللی سیره علوی به همت بنیاد بین‌المللی غدیر و به میزبانی جهاد دانشگاهی واحد لرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش با مشارکت تمامی مراکز علمی و دانشگاهی استان، بنیاد غدیر و سازمان‌های فرهنگی و اجتماعی ازجمله آموزش و پرورش ۲۹ بهمن‌ماه جاری در شهر خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان اضافه کرد: برای برگزاری این همایش که میزبانی آن برای دومین‌بار به جهاد دانشگاهی استان واگذار ‌شده بر اساس تجارب دوره هفتم و تجارب سایر دانشگاه‌ها و مراکز علمی و دانشگاهی استان تا به حال اقدامات خوب و شایسته‌ای انجام شده است .

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی لرستان تصریح کرد: در همین راستا سایت همایش به نشانی sirehalavi.ir مجدداً راه‌اندازی و بارگذاری شده و همچنین اعضای هیئت علمی همایش تعیین شده‌اند.

دهقانی‌الوار محورهای همایش را در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و شعار سال که حوزه «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» است عنوان کرد و ادامه داد: تاکنون ۱۲۰مقاله پژوهشی به دبیرخانه همایش رسیده که ۸۰ مقاله از آنها مرتبط با موضوع همایش(شعار سال) است.

وی به داوری مقالات از ۱۶ تا ۱۸بهمن اشاره کرد و گفت: بین ۳۰تا ۳۵ مقاله برگزیده برای چاپ انتخاب خواهد شد و مقالات انتخابی هم در پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) و هم در  پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) مجوز چاپ خواهند گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: