• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-4090-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار لرستان: سرانه تخت بیمارستان در شهرستان کوهدشت پایین است/

نیاز ما در شهرستان‌ها ساختمان‌های مناسب اداری است

استاندار لرستان گفت: سرانه تخت بیمارستان در شهرستان کوهدشت پایین است.
 
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سید موسی خادمی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در دهه فجر برنامه‌ها تنها نباید شامل پروژه‌های عمرانی و اقتصادی باشد بلکه پروژه‌های فرهنگی و اجتماعی نیز باید در این ایام وجود داشته باشد.
 
وی خاطرنشان کرد: اولین برنامه در سفر به کوهدشت شرکت در یک برنامه پیاده‌روی بود که کاری ارزشمند از سوی ستاد مبارزه و مسئولین شهرستان طراحی‌شده بود.
 
استاندار لرستان تصریح کرد: جمعیت قابل‌توجهی در این پیاده‌روی شرکت کردند که نشان‌دهنده زنده‌بودن جامعه و علاقه‌مندی مردم به این‌گونه فعالیت‌ها است که این امر وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند.
 
خادمی اضافه کرد: وقتی‌که برنامه ساده‌ای به این شکل مورد استقبال بیش از 30 هزار نفر قرار می‌گیرد مردم تشنه این‌گونه برنامه‌ها هستند که به نظر من باید این‌گونه برنامه‌ها بیشتر ترویج پیدا کند.
 
وی با اشاره به پروژه‌های شهرستان کوهدشت، افزود: در ایام دهه فجر حدود 265 پروژه بااعتباری بالغ‌بر 114 میلیارد تومان افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود.
 
استاندار لرستان اظهار کرد: به همین مناسبت امروز 6 پروژه بااعتبار 71 میلیارد تومان به نمایندگی به‌صورت مستقیم افتتاح و کلنگ زنی شد که از این پروژه‌ها دو پروژه ساختمانی بود.
 
خادمی بابیان اینکه یکی از نیازهای ما در شهرستان‌ها ساختمان‌های مناسب اداری است، تصریح کرد: بخشی از تکریم ارباب‌رجوع همین است که مکان مناسبی برای کارکنان و ارباب‌رجوع باشد. این دو ساختمان مورداحتیاج مردم هستند.
 
وی با اشاره به کلنگ زنی بیمارستان 250 تختخوابی، اضافه کرد: یکی از مهم‌ترین نیازها و خواسته‌های این مردم ایجاد بیمارستان است.
 
استاندار ادامه داد: شهرستان کوهدشت یک بیمارستان دارد که ظرفیت واقعی آن حدود 70 تخت است هرچند تاکنون نزدیک دو برابر به‌طور اضطرار در این بیمارستان تخت گذاشته‌شده و استفاده می‌شد و به‌شدت سرانه تخت پایین بود.
 
خادمی بیان کرد: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته یک بیمارستان 250 تختخوابی مصوب و تأمین اعتبارشده که امروز کلنگ زنی شد که امید می‌رود طبق زمان‌بندی به نتیجه برسد و مردم استفاده کنند.
 
وی بهره‌برداری از یک مجتمع بزرگ آب‌رسانی را از دیگر برنامه‌ها برشمرد و افزود: کار ارزشمندی صورت گرفته‌شده و با ایجاد آب پایدار از طریق حفر چاه آب 14 روستا تأمین می‌شوند که امروز فاز اول آن افتتاح شد.
 
استاندار لرستان گفت: فاز دوم آن نیز کلنگ زنی می‌شود که با توجه به جمعیت بالای روستایی یکی از نیازها اولیه و اساسی آن تأمین خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: