• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-2487-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی: خبرنگاران تایید شده به جلسات دعوت می‌شوند/

وجود ۲۰ خبرگزاری و پایگاه خبری فعال در لرستان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از تایید ۹۵ خبرنگار در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر حمیدرضا حنان در نشست اطلاع‌رسانی استاندار با اصحاب رسانه به مناسبت دهه فجر اظهار کرد: انقلاب اسلامی به گردن ما حق دارد و البته ما نیز دینی به گردن آن داریم.

وی با اشاره به حق مردم بر گردن انقلاب بیان کرد: تبیین اهداف و دستاوردها به ویژه عملکرد دولت تدبیر و امید از جمله حقی است که باید آن را رعایت کرد.

حنان با بیان اینکه توسعه همه جانبه و تحقق شهروندی حق مردم بر گردن انقلاب است، گفت: دولت تدبیر و امید تاکید ویژه‌ای روی این مهم دارد و تمام سعی خود را برای تحقق آن به کار بسته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به اینکه باید هم‌افزایی بدون تحلیل همدیگر صورت گیرد، ادامه داد: همچنین باید بتوانیم در راستای اهداف مطلوب حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه در استان به لحاظ کیفی و کمی قوی و تاثیرگذار عمل کرده است، گفت: امیدواریم در جهت تثبیت قدم‌های مثبت گام برداریم و مانند همیشه رسانه‌ همیار دولت باشد.

حنان در رابطه با ساماندهی خبرنگاران بیان کرد: یکی از اهداف ما ساماندهی رسانه‌ها بوده که با توجه به اهمیتی که دارند این مهم را به صورت جدی پیگیری می‌کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ادامه داد: از این به بعد بر اساس اعلام ارشاد خبرنگارانی که مورد تایید قرار گرفته‌اند به برنامه‌ها و جلسات ادارات استان دعوت می‌شوند.

وی با بیان اینکه تا به حال حدود ۹۵ خبرنگار در استان تایید شده‌اند، افزود: همچنین ۳۰ مدیرمسئول داریم که ۲۳ نفر در مرکز استان و ۷ نفر در شهرستان‌ها فعالیت می‌کنند.

حنان از وجود ۲۰ خبرگزاری و پایگاه خبری فعال در استان خبر داد و افزود: همچنین ۱۹ دفتر روزنامه سراسری داریم که در استان فعالیت می‌کنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: