• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-1488-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی:

خدمات بیمه‌ای ورزشکارها یک‌ونیم برابر می‌شود

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی از یک‌ونیم برابر شدن خدمات بیمه‌ای ورزشکارها در سال آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر غلام‌رضا نوروزی در مجمع انتخاب هیأت پزشکی ورزشی لرستان خاطرنشان کرد: ما پشتیبان ورزش قهرمانی و سلامت همگانی هستیم. در تمامی رویدادهای همگانی حضور فعال داریم و سعی و تلاش‌مان این است که ورزشکاران سالم باشند و اگر مصدوم شدند، یک پشتیبان بزرگ به نام فدراسیون پزشکی ورزشی داشته باشند و بتوانند مراجعه کنند تا وضعیت‌شان به حالت اول برگردد.

وی ادامه داد: در بُعد سلامت جامعه نیز که بیماری‌های غیرواگیر بیشتر ناشی از کم‌تحرکی است؛ می‌توانیم مردم را به ورزش کردن تشویق کنیم و این را در سبد زندگی آنان جا بیندازیم.

نوروزی یادآور شد: در فدراسیون کاری که انجام داده‌ایم و رضایت‌مندی به همراه داشته، بحث یک ساله کردن بیمه و کارت خدمات درمانی بوده که ورزشکاران این کارت را با مبلغ ناچیز دریافت می‌کنند و در صورت مصدومیت تا سقف 65 تا 70 میلیون ریال از هزینه‌ها پرداخت می‌شود.

 رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی اضافه کرد: در مناطقی که در پوشش فدراسیون است نیز به رایگان بحث درمان ورزشکارانی که این کارت را دارند، انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در سه سال گذشته هزینه صدور این کار 15 هزار تومان بوده و امسال هم درصددیم که یا ثابت باشد یا مبلغ جزیی افزایش پیدا کند و در کنار آن تلاش می‌کنیم که خدمات‌رسانی را یک و نیم برابر کنیم تا ورزشکاران کمترین دغدغه را داشته باشند.

نوروزی در ادامه گفت: یک بخش کار فدراسیون، بحث ورزشکاران سازمان‌یافته بوده که معتبرترین فاکتور ارزیابی ادارات کل است و بعد دیگر کار ما برگزاری دوره‌های آموزشی، مشاوره‌های پزشکی ورزشی و راه‌اندازی مراکز است تا در استان‌ها جوابگوی جامعه ورزش باشند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: