• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-1388-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان خبر داد:
رشد 25 درصدی ورزشکارهای سازمان‌یافته

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از رشد 25 درصدی ورزشکاران سازمان‌یافته در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، علی‌یاور عزیزپور در مجمع انتخاب هیأت پزشکی ورزشی استان اظهار کرد: این هیأت دوره‌های توانمندسازی و آموزش را برای گروه‌های هدف در دستورکار قرار داده است.

وی ادامه داد: یکی از شاخص‌هایی که با آن ارزیابی می‌شویم؛ بحث ورزشکارهای سازمان‌یافته است و کارت آن توسط هیأت پزشکی ورزشی صادر می‌شود که فعالیت خوبی در این زمینه داشته است.

عزیزپور تصریح کرد: در سال 95 نسبت به 94، 25 درصد در ورزشکار سازمان‌یافته رشد داشته‌ایم و از 35 هزار به بیش از 45 هزار رسیده‌ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان یادآور شد: گرچه به هدف کلی وزارت ورزش و فدراسیون پزشکی ورزشی که پنج درصد افراد باید ورزشکار سازمان‌یافته باشد، نرسیده‌ایم اما رشد سال گذشته کم‌نظیر بوده و تا حالا این تعداد ورزشکار سازمان‌یافته در استان نداشته‌ایم.

وی اضافه کرد: برنامه امسال رسیدن به 48 هزار ورزشکار سازمان‌یافته بوده که آمار تاکنون خوب است.

عزیزپور خاطرنشان کرد: در بحث ورزشکارهای سازمان‌یافته برنامه چهار ساله داریم و تلاش‌مان این است که در پایان آن به 60 هزار ورزشکار برسیم.

افشین قنبری‌پور که تنها کاندیدای ریاست این هیات بود با 17 رای مجمع(تمام آرای ماخوذه) به عنوان رئیس جدید هیات پزشکی ورزشی  لرستان انتخاب شد. پیش از این نیز  محمود امرایی ریاست هیات را برعهده داشت.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: