• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-788-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرمایه‌گذاری 85 میلیاردی بخش خصوصی در ورزش لرستان

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از سرمایه‌گذاری 85 میلیاردی بخش خصوصی در ورزش استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان علی‌یاور عزیزپور با بیان اینکه در چند سال اخیر رشد خوبی در همه بخش‌ها داشته‌ایم، اضافه کرد: اعتبارات عمرانی ما سال 95، 45 میلیارد تومان بود که امسال به 81 میلیارد افزایش پیدا کرده است.

وی ادامه داد: اعتبارات جاری دستگاه ورزش و جوانان سال 93، سه میلیارد و 700 میلیون تومان، 94 به چهار میلیارد و 700، 95 شش میلیارد و 400 میلیون و امسال به شش میلیارد و 800 میلیون تومان رسیده است.

عزیزپور با بیان اینکه سال 93 بیش از 32 هزار ورزشکار سازمان‌یافته داشتیم، اضافه کرد: الان 43 هزار و 874 ورزشکار سازمان یافته داریم که رشد خوبی داشته است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در ادامه گفت: سال‌های 94 و 95 به ترتیب 1144 و 1506 مقام ملی و بین‌المللی و امسال تاکنون 1100 مقام توسط ورزشکاران استان کسب شده است.

وی با اشاره به کمک‌های مالی به هیأت‌های ورزشی یادآور شد: حدود 540 هیأت شهرستانی و استانی داریم که امسال یک میلیارد و 700 میلیون تومان به آنها کمک کرده‌ایم و تا پایان سال این مبلغ به دو میلیارد خواهد رسید. تا جایی که توانسته‌ایم تیم‌ها را اعزام کرده‌ایم و هر هیأتی که بخواهد تیمی اعزام کند می‌تواند روی کمک ما حساب کند.

عزیزپور با بیان اینکه چند پروژه استخر نیمه‌تمام از طریق ماده 27 به بخش خصوصی واگذار کردیم، افزود: یکی از این پروژه‌ها استخر ازنا بود که چند ماه پیش به بهره‌برداری رسید، پروژه استخر دورود هم در حال فعالیت است و استخر کوثر خرم‌آباد نیز با سرمایه‌گذاری 250 میلیونی بخش خصوصی در حال رفع ایراد و استانداردسازی است.

وی با بیان اینکه پروژه سلف سرویس بروجرد نیز مراحل نهایی واگذاری به بخش خصوصی را طی می‌کند، بیان کرد: سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این پروژه‌ها بیش از 8.5 میلیارد تومان است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان درباره ماده 53 گفت: زمانی که اعتبارات دستگاه‌ها جزو اسناد خزانه نبود، از 10 استان برتر بودیم اما با اسناد خزانه نه تنها ما بلکه سایر استان‌ها نیز نتوانسته‌اند از این محل اعتباری کسب کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: