• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-2890-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

چاپ دو کتاب‌ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد

مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: دو کتاب‌ از سوی انتشارات این واحد چاپ شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، علی زندی‎مهر با اعلام این خبر، اظهار کرد: کتاب‌های «کاربرد و شاخص‌های نانو کریستال‌ها» و «دستور کار آزمایشگاه شیمی تجزیه 1 و 2» از سوی انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد منتشر شد.

وی خاطرنشان کرد: کتاب‌ «کاربرد و شاخص‌های نانو کریستال‌ها» در 305 صفحه از سوی لیلا مهدویان و کتاب «دستور کار آزمایشگاه شیمی تجزیه 1 و 2» در 114 صفحه از سوی اکرم رحیمی تألیف و در قطع وزیری از سوی انتشارات واحد بروجرد چاپ و منتشر شد؛ این دو کتاب برای دانشجویان رشته شیمی و افراد علاقه‌مند به مباحث نانو شیمی نوشته شده است و از سوی استادان واحد دورود به رشته تحریر درآمده است.

مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد تصریح کرد: لیلا مهدویان دانشیار رشته شیمی و مؤلف کتاب کاربرد و شاخص‌های نانو کریستال‌ها گفت: «در این کتاب اصول پایه‌ای بلورشناسی، شبیه سازی نانو کریستال‌ها، روش‌های محاسباتی نانو کریستال‌ها، خواص فیزیکی و شیمیایی نانو کریستال‌ها و آشنایی با ساخت و کاربردهای نانوکریستال‌ها مورد بحث قرار گرفته است.

زندی‎مهر اضافه کرد: کتاب دستور کار آزمایشگاه شیمی تجزیه 1 و 2 نیز با هدف کلی آشنایی دانشجویان با روش‌های کمی شیمی تجزیه، روش‌های بنیادی الکتروشیمی و کسب مهارت در کاربرد آنها نوشته شده است.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این دو کتاب با حوزه معاونت پژوهش و فناوری واحد بروجرد تماس بگیرند.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: