• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-3186-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست دفتر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی خبر داد:

برگزاری مسابقات رباتیک و خلاقیت و نوآوری دانش‎آموزی در لرستان

سرپرست دفتر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی لرستان از برگزاری مسابقات رباتیک و خلاقیت و نوآوری دانش آموزی در استان خبر داد.

صمد احمدی در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: مسابقات رباتیک در سطح دانش آموزی و با حضور دانش آموزان  تمامی مقاطع تحصیلی، 19 بهمن سال جاری توسط شرکت هوشمان الکترونیک که از شرکت‌های تحت حمایت مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان می‌باشد، برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مسابقات در رشته های مختلف ربات جنگجو، ربات مسیریاب، ربات حل ماز، ربات پرنده، نجات تخم مرغ و خلاقیت و نوآوری در محل سالن ورزشی دبیرستان دخترانه خدیجه کبری(س) ناحیه2 شهرستان خرم آباد برگزار می شود، افزود: قوانین و مقررات وضع شده برای این مسابقات با توجه به شرایط سنی شرکت کنندگان متفاوت بوده و برای هر رشته قوانین جداگانه ای در سطح دانش آموزی تدوین شده است .

احمدی ادامه داد: هدف اصلی از برگزاری این دوره از مسابقات رشد و شکوفایی خلاقیت و بالاترین سطح علمی دانش آموزان استان بوده که در کنار آن ضمن تقویت روحیه تیمی، آشنایی با فناوری های روز دنیا در حوزه رباتیک و کاربرد آن در حل مسائل مختلف نیز مد نظر بوده است .

سرپرست دفتر تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی لرستان تصریح کرد: در این دوره از مسابقات آموزش و پرورش ناحیه 2 خرم آباد، پژوهش سرای دانش آموزی، بنیاد نخبگان و مجتمع فرهنگی دیجیتال فجر با مرکز رشد واحدهای فناور جهاددانشگاهی لرستان همکاری داشته و ضمن فراهم کردن فضای مناسب شرایط حضور دانش آموزان و والدین آنان نیز مهیا شده است .

وی خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ثبت نام در این مسابقات 15بهمن بوده و علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاع بیشتر به دفتر شرکت هوشمان الکترونیک به آدرس خرم آباد، میدان 22   بهمن، کوی جهادگران، نبش خیابان صدرا، مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی لرستان و یا به وبلاگ مسابقات به آدرس hooshman.cup.blogfa.com مراجعه کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: