• جمعه ۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-588-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خبر داد:
وجود ۱۲ هزار باشگاه در کشور

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: نزدیک به ۱۲ هزار باشگاه در سراسر کشور در حال فعالیت هستند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، ناصر پورعلی فرد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر هیچ کسی پوشیده نیست که رشته‌های زیرمجموعه فدراسیون ما از نظر  جسمانی و هزینه، شرایط سختی دارند.

وی ادامه داد: محدودیت‌هایی هم از لحاظ اسپانسر، پخش صدا و سیما و چگونگی حمایت از ورزشکاران داریم که کم‌کم در حال رفع شدن هستند.

پورعلی فرد اضافه کرد: واردکنندگان دستگاه‌ها و مکمل‌های قانونی در حق بچه‌های ما کم‌لطفی می‌کنند و انتظار داریم این افراد که به واسطه ورزشکاران ما این چیزها را وارد می‌کنند به وعده‌ها و قراردادها پای‌بند باشند و حق را پایمال نکنند.

وی با اشاره به درپیش بودن انتخابات ریاست این فدراسیون تاکید کرد: اگر قرار باشد بازهم در فدراسیون به فعالیت ادامه دهم، این موضوع را ساماندهی و از حقوق ورزشکاران دفاع می‌کنیم.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در ادامه خاطرنشان کرد: طبق آمار نزدیک به ۱۲ هزار باشگاه در سراسر کشور در حال فعالیت هستند که اگر میانگین روزی ۱۰۰ نفر برای ورزش به این باشگاه‌ها مراجعه کنند، نزدیک به یک میلیون و ۲۰۰ نفر روزانه ورزش می‌کنند که آمار خوبی است.

پورعلی فرد در پایان گفت: در دهه اخیر، چهار بار پیاپی قهرمان جهان شده‌ایم که وظیفه داریم برای ادامه این روند قهرمانان را حمایت کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: