• جمعه ۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-2014-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست روابط عمومی استانداری لرستان:

رسالت ما، صراحت و صداقت در خبر است

سرپرست روابط عمومی استانداری لرستان گفت: رسالت ما، صراحت و صداقت در خبر است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، فرزاد یاراحمدی در جلسه هماهنگی روابط عمومی‌های استان با بیان اینکه روابط عمومی پیشانی و قلب هر دستگاه محسوب می‌شود، اظهار کرد: روابط عمومی نقطه اتصال مردم و مسولین در هر سازمانی است .

وی با اعلام اینکه روابط عمومی اختصاصی نبوده و متعلق به همه مردم و ملت است، ادامه داد: آنچه مهم بوده و روابط عمومی با آن مواجه است تنظیم روابط مسئولین با مردم، مسئولین با مسئولین و یکایک اقشار جامعه با روابط عمومی است که اگر این ارتباطات، منطقی و موثر صورت پذیرد عملکرد دستگاه‌ها به درستی به مردم بازگو خواهد شد.

یاراحمدی با اشاره به این‌که باید واقعیت‌ها به‌صورت شفاف و صادقانه برای مردم بازگو شود و اقدامات، فعالیت‌ها و برنامه‌های دولت با صراحت و صداقت اطلاع‌رسانی شود، بیان کرد: مردم، بزرگ‌ترین سرمایه انقلاب و نظام هستند و وحدت بین آحاد مردم و تقویت امید در فضای جامعه، را سبب می‌شود .

سرپرست روابط عمومی استانداری در خصوص پیشرفت و بهبود بیش از پیش فعالیت‌های روابط عمومی‌ها خاطر نشان کرد: روزمرگی در کار اداری، بزرگ‌ترین آفتی است بعضی از دستگاه‌ها به آن دچار شده‌اند.

وی گفت: روابط عمومی‌ها باید بکوشند تا زمینه رشد فضائل کارکنان را در چارچوب اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم کنند.

یاراحمدی با تاکید بر اینکه تلاش جهت جمع‌آوری و به روزرسانی اطلاعات هر دستگاه زمینه‌ساز توسعه استان است، یادآور شد:هدف روابط عمومی‌ها  ایجاد فضای همدلی در دستگاه است چرا که کمک و همراهی، زمینه توسعه و آبادانی استان را به دنبال دارد.

وی در پایان با تقدیر از فعالیت‌های مدیران روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان ، انعکاس فعالیت‌های مدیران در این دستگاه‌ها در دهه فجر و همچنین هماهنگی‌های دقیق و موثر را از جمله وظایف این سربازان رسانه‌ای دولت عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: