• پنجشنبه ۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-488-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فعلاً پاورلیفتینگ بانوان را شروع نکنید!

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: فعلاً پاورلیفتینگ بانوان را در سالن‌ها شروع نکنید که من در تهران پاسخ بدهم!

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، ناصر پورعلی فرد در مجمع انتخابات هیات بدنسازی و پرورش اندام لرستان بیان کرد: این استان قهرمانان ارزنده‌ای دارد و باید قدر آنان را بدانیم.

وی با بیان اینکه فیتنس منفک شده و مال هیات و فدراسیون ماست، تصریح کرد: در یک برهه چیزهایی خواستند که ما درست سیاست‌گذاری کردیم و با شروع مسابقات، کلاس‌ها و... خواهیم دید.

پورعلی فرد با اشاره به صحبت یکی از کاندیدا ریاست هیات در خصوص پاورلیفتینگ بانوان تاکید کرد: با گفتن ایشان، پاورلیفتینگ بانوان را در سالن‌ها شروع نکنید که من در تهران پاسخ بدهم! اقدامات این کار را انجام داده‌ایم و جلسات زیادی تشکیل شده که مثل فیتنس نیاز به زمان دارد و شاید چند ماه زمان ببرد. هم اکنون در حال طراحی لباس و چگونگی حضور هستیم.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام یادآور شد: مجوزهای مچ‌اندازی بانوان را بعد از دو سال تلاش گرفتیم و برای تصویب لباس حداقل 20 بار رفتیم که فدراسیون آسیا و جهان مخالفت کرده و دوباره تغییر دادیم که سرانجام لباس تایید شد و بعد از آن نخستین دوره را در کرمانشاه برگزار کردیم.

وی درباره مکمل‌، ویتامین و پروتئین‌ها گفت: طبق قانون وزارت بهداشت و درمان؛ باید این‌ها در داروخانه‌ها باشد و در صورتی که باشگاه‌ها کارشناس یا پزشک تغذیه داشته باشند، می‌توانند از ویترین مکمل و پروتئین استفاده کنند.

پورعلی فرد تاکید کرد: در دنیا بحث مکمل، پروتئین و ویتامین‌ها "مارکتینگ" شده ولی اینجا مشکلاتی وجود دارد. نباید به بچه‌های مردم دارو و مواد نیروزا داده شود، چراکه دست ما امانت هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: