• پنجشنبه ۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-388-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل ورزش و جوانان:

استفاده‌ از مکمل‌های غیرمجاز در حال تبدیل به فرهنگ است/ وجود 550 باشگاه در لرستان

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: متاسفانه استفاده‌ از مکمل‌های بدون مجوز در حال تبدیل به فرهنگ است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، علی‌یاور عزیزپور در مجمع انتخابات هیات بدنسازی و پرورش اندام استان بیان کرد: فضای این رشته‌ی ورزشی به جهت توسعه باشگاه‌ها، جزو نقاط قوت استان است و تعامل خوبی بین باشگاه‌ها، هیات و اداره کل ورزش و جوانان وجود دارد.

وی با اشاره به استفاده از مکمل‌های غیرمجاز در برخی باشگاه‌های ورزشی، تصریح کرد: آنچه که ما را نسبت به پرورش اندام مکدر خاطر کرده، استفاده از این مکمل‌هاست که جزو آسیب‌های ورزشی است.

عزیزپور با بیان اینکه کسی مخالفتی با مکمل‌های مجاز و قانونی ندارد، تاکید کرد: متاسفانه استفاده‌ از مکمل‌های بدون مجوز در حال تبدیل به فرهنگ است که در مجموع به استفاده‌کنندگان آسیب می‌رساند.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان افزود: به سهم خودمان تلاش کرده و با افرادی که مبادرت به توزیع و فروش این مکمل‌ها می‌کنند، برخورد می‌کنیم و انتظار داریم فدراسیون نیز دستورالعمل‌های لازم را در این زمینه ابلاغ کند تا خانواده‌ها با خیال راحت به فرزندان اجازه دهند در این رشته فعالیت کنند.

وی با بیان اینکه در دو سه سال اخیر رشد خوبی در بحث باشگاه‌ها داشته‌ایم، اضافه کرد: در حال حاضر 550 باشگاه ورزشی در استان فعالیت دارند که خرم‌آباد با 80 باشگاه در بین شهرستان‌ها بیشترین تعداد را دارد.

به گزارش ایسنا، عبدالمجید طاهری در این مجمع برای دومین دوره پیاپی به عنوان رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام لرستان انتخاب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: