• چهارشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-1784-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران:

سیستم بانکی محاسبات سود و جرائم بانکی واحدهای تولیدی را درست انجام دهد

رئیس اتاق بازرگانی لرستان گفت: سیستم بانکی محاسبات سود و جرائم بانکی واحدهای تولیدی را درست انجام دهد. 
 
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حسین سلاح ‎ ورزی در ستاد اجرای سیاست ‎ های اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد: برخی از واحدهای اقتصادی لرستان نسبت به سود و جرائم بانکی اعتراضاتی دارند که نیاز است پیگیری شوند. 
 
 وی ادامه داد: برخی از بنگاه‎های اقتصادی در مقطعی در یک تله افتادند و تولید و فروششان با مشکل مواجه شده و بعد از آن با وجود کاهش ظرفیت مجبور شدند حقوق کارگران، مالیات و بهره بانکی را پرداختند. 
 
سلاح‎ورزی با اشاره به اینکه این واحدها با روش محاسبه سود و جرائم بانک‎ها و سیستم تأمین اجتماعی مشکل دارند، تصریح کرد: سیستم بانکی باید محاسبات را درست انجام دهد و اشتباه محاسباتی نداشته باشد و بهتر است برای این کار یک رویه یا کمیته مورد اعتماد به سیستم قضایی مشخص شود. 
 
نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران یادآور شد: در برخی از پرونده‎های واحدهای تولیدی که مشکل دارند میزان تشخیص مالیاتی 900 درصد کاهش پیدا کرده، که باید دستگاهی باشد با اشتباهات سیستم بانکی، امورمالیاتی یا تامین اجتماعی برخورد کند. 
 
وی خاطر نشان کرد: همچنین برخی از واحدهای تولیدی اظهار دارند که مصوبه ستاد اقتصاد مقاومتی که به سازمان امور مالیاتی ابلاغ شده، برایشان اجرایی نشده و برگ تشخیص برای آنها صادر شده که این قضیه نیز باید تعیین تکلیف شود. 
 
وی با اشاره به مشکل کارخانه سامان کاشی و برخی دیگر از واحدهای تولیدی استان یادآور شد: برخی از این واحدهای تعطیل و نیمه ‎ تعطیل با تأمین اجتماعی، امور مالیاتی و بانک‎ها مشکل دارند که باعث شده تولیدشان متوقف شود و نتوانند روی پا بایستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: