• چهارشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-485-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار لرستان:

در چهلمین سال پیروزی انقلاب استارت خدمات نوین زده شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: در چهلمین سال پیروزی انقلاب استارت خدمات نوین زده شود. 
 
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر حبیب‌الله خجسته‌پور در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان ضمن گرامیداشت روز پرستار و ولادت حضرت زینب(س) اظهار کرد: مردم به عنوان ولی‌نعمتان نظام اگر در جریان خدمات دولت قرار بگیرند قطعاً امید در جامعه بیشتر و همراهی با نظام افزون‌تر خواهد شد. 
 
وی با اذعان به اینکه در راستای اعلام خدمات دولت با ضعف اطلاع‌رسانی مواجه هستیم، افزود: این موضوع حتی در حضور دولت و رئیس جمهور در صحنه‌ها نیز کاملاً مشهود است. 
 
خجسته‌پوربا اشاره به نزدیکی ایام دهه فجر گفت: این ایام دارای دو ویژگی است. در درجه اول مانند سال‌های گذشته باید مراسمات ویژه آن را برگزار و خدمات نظام و دولت تبیین شوند و در ادامه امسال مصادف با آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بوده که در باورهای ما 40 به عنوان عدد تکامل است و باید استارت خدمات نوین را برای سال آینده داشته باشیم. 
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان بیان کرد: در این روزها باید تحت عنوان دو موضوع آغاز به کار دولت و پروژه‌های اقتصادی و عمرانی انجام شده و موضوعات ارزشی و نرم‌افزاری اطلاع‌رسانی کرد. 
 
وی ادامه داد: همچنین باید بیان کرد دولت در راستای ارتقای فرهنگ عمومی چه کارهایی توانسته انجام دهد و در این زمینه انتظار داریم راهکارهایی که می‌توانند انجام دهند ارائه شوند. 
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان به برگزاری اردوهایی جهت بازدید از پروژه‌ها اشاره کرد و گفت: اگر کارهای ابتکاری دیگری وجود دارد باید بررسی و بیان شوند. 
 
خجسته‌پور با تأکید بر اینکه شیوه‌های نوین اطلاع‌رسانی ارائه شوند، افزود: باید رویکرد خود را تغییر و از راهکارهای نوین اطلاع‌رسانی استفاده کرد. 
 
وی با بیان اینکه لیست پروژه‌هایی که قابل به بهره‌برداری رسیدن هستند را ادارات ارائه کنند، گفت: امسال دهه فجر متقارن با ایام فاطمیه شده است. امید می‌رود که برنامه‌ها رنگ و بوی فاطمی داشته باشند تا نشان دهد که یکی از ویژگی‌های انقلاب، ارزشی بودن آن است. 
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در روزهای اخیر بذر یأس و ناامیدی در دل مردم کاشته شده است باید سعی کنیم روی فضای امید و نشاط کار بیشتر شود. مردم باید بدانند چه کارهایی انجام شده و قرار است چه اقدامات دیگری ارائه شود که در این راستا باید از بستر فضای مجازی استفاده بهینه را برد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: