• چهارشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-288-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/پیگیری سوژه/

مشکل برگزاری مجمع انتخابات هیأت فوتبال لرستان؛ توپ به دست یا دست به توپ!

دوره چهار ساله ریاست حیدر بهاروند در هیأت فوتبال لرستان اردیبهشت 95 به پایان رسید اما هنوز مجمع انتخابات این هیأت برگزار نشده است.

‌به گزارش ایسنا، 18 اردیبهشت سال 91 برای چندمین بار بهاروند به عنوان رئیس هیأت فوتبال استان انتخاب شد و با اینکه حدود 20 ماه از پایان ریاستش سپری شده، اما هنوز برای برگزاری مجمع انتخابات، اختلاف وجود دارد.

برای مجمع انتخابات این هیأت دو آگهی از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان و هیأت فوتبال در دو نشریه‌ی مختلف چاپ شده که اختلاف‌هایی در این زمینه وجود دارد و طرفین آگهی مخالف را قبول ندارند. 
 
متولیان ورزش استان همچنان معتقدند که انتخابات هیأت فوتبال مثل سایر هیأت‌ها باید از طریق اداره کل ورزش و جوانان برگزار شود و این در حالیست که هیأت فوتبال بر برگزاری مجمع طبق اساسنامه فدراسیون تأکید دارد و این اختلاف سبب شده که مجمع برگزار نشود و فعالیت‌های هیأت با کادر قبلی ادامه دارد. 
 
رفع این مشکل ظاهراً نیاز به استفاده از سیستم  VAR (ویدئو چک) دارد و معلوم نیست اساسنامه فدراسیون مورد پذیرش اداره کل ورزش و جوانان لرستان قرار می‌گیرد یا نه! 
 
سید علی کریمی، سرپرست معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان لرستان در این باره به ایسنا گفت: تمام مکاتبات لازم را انجام داده‌ایم، ما زیر مجموعه وزارت ورزش هستیم و بر اساس آئین‌نامه ابلاغیه مجامع را برگزار می‌کنیم. 
 
وی ادامه داد: برگزار نشدن مجمع در چند استان وجود دارد و قرار بوده وزارت این مشکل بین فدراسیون و چند اداره کل را حل کند. 
 
کریمی یادآور شد: طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال، رئیس هیأت زمانی که دوره چهار ساله‌اش تمام می‌شود تا برگزاری مجمع می‌تواند به عنوان رئیس به کارش ادامه دهد و طبق این اساسنامه دستگاه ورزش هیچ نقشی ندارد. 
 
سرپرست معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان لرستان تأکید کرد: ما هم پیگیر هستیم که این مشکل رفع و مجمع انتخابات برگزار شود اما تا وقتی این مشکل وجود دارد، برگزاری مجمع سخت است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: