• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-984-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افتتاح 195 کیلومتر راه در لرستان

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی لرستان از افتتاح55 کیلومتر راه اصلی و 140 کیلومتر راه روستایی لرستان در ایام دهه فجر خبرداد.

مهندس صادق مریدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: 6000 کیلومتر راه روستایی در استان داریم که 4200 کیلومتر آن آسفالت،900 کیلومتر خاکی و مابقی شوسه است.

وی ادامه داد: برای امسال قرار بود که 140 کیلومتر از راه‌های روستایی استان آسفالت شود که این مهم با اعتبار 40 میلیارد تومان به انجام رسیده است.

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی لرستان بیان کرد: تعهدی که برای سال 97 در نظر گرفته شده آسفالت 140 کیلومتر از راه روستایی استان است.

مریدی اضافه کرد: پیشرفت فیزیکی راه‌ها در شهرستان‌های کوهدشت 65 درصد،نورآباد 75 درصد  و الیگودرز 75 درصد بوده است و بخش پاپی خرم‌آباد نیز وضعیت خوبی دارد.

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی لرستان با اشاره به اینکه در شهرستان‌های بروجرد و ازنا درصد بهره‌مندی از آسفالت راه‎های روستایی 90 درصد است، یادآور شد: در ایام دهه فجر 55 کیلومتر راه اصلی و 140 کیلومتر راه روستایی آماده افتتاح است که برای راه اصلی 100 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
 
 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: