• دوشنبه ۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-1114-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شکارچیان گراز در دام محیط‌بانان سفیدکوه خرم‌آباد

رئیس منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‌آباد از دستگیری دو نفر متخلف شکار غیر مجاز گراز و کشف و ضبط دو قبضه اسلحه و لاشه چهار راس گراز از این متخلفین در حاشیه این منطقه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان علیرضا رحیمی گفت: به دنبال گشت و کنترل یگان حفاظت منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‌آباد برای حفاظت و حراست از محیط زیست و جلوگیری از شکار و صید غیر مجاز در حاشیه این منطقه حفاظت شده، دو نفر متخلف که اقدام به شکار چهار راس گراز کرده بودند؛ دستگیر و از آنها دو قبضه اسلحه و تعدادی فشنگ کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه با عنایت به اینکه عمل ارتکابی صورت گرفته بر اساس قوانین شکار و صید جرم محسوب می‌شود، اضافه کرد: پرونده این متخلفین پس ازب ازجویی مقدماتی و اخذ جرایم زیست محیطی به میزان 32 میلیون ریال برای رسیدگی به دادگستری ارجاع که پس از رسیدگی پرونده، حکم بازداشت این متخلفین توسط قاضی پرونده صادر شد .

رحیمی افزود: ادوات کشف شده طبق ماده 14 قانون شکار و صید تا پایان دادرسی و صدور رای قطعی زیر نظر سازمان به صورت امانی نگهداری می شوند.

رئیس منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‌آباد از تمامی دوست‌داران محیط زیست درخواست کرد تخلفات زیست محیطی را به سامانه 1540 اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری گزارش واصله اقدام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: