• دوشنبه ۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-486-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اختتامیه دومین جشنواره علامه حلی(ره) اسفندماه در خرم‌آباد برگزار می‎شود

معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان با بیان این‌که فرصت ارسال آثار به دبیرخانه دومین جشنواره استانی علامه حلی(ره) در لرستان تا چند روز آینده به اتمام خواهد رسید، گفت: اختتامیه دومین جشنواره استانی علامه حلی(ره) اسفندماه سال‌جاری در خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حجت‌الاسلام کامران پنام در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری دومین جشنواره استانی علامه حلی(ره) در استان، اظهارکرد: فرصت ارسال آثار به دبیرخانه دومین جشنواره استانی علامه حلی(ره) در استان چند روز آینده به اتمام خواهد رسید و پس‌از آن جلسه توجیهی ارزیابان برای بررسی‌های اجمالی، تفصیلی اول و دوم آثار طلاب و پژوهشگران حوزه‌های علمیه آغاز خواهد شد.

وی با بیان این‌که اختتامیه دومین جشنواره استانی علامه حلی(ره) نیز اسفندماه سال‌جاری در خرم‌آباد برگزار خواهد شد، افزود: برای ارتقاء کیفیت آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره امسال کارگاه‌های آموزشی برای حوزه‌های علمیه برگزار شد.

پنام در ادامه از برگزاری کارگاه سواد تحقیق و پژوهش در استان خبرداد و گفت: این کارگاه آموزشی طی سه مرحله به‌صورت متناوب از اسفندماه امسال برای اساتید مدارس علمیه استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این کارگاه‌ها که زیر نظر اساتید مجرب تحقیق و پژوهش برگزار خواهد شد، اساتید مرتبط با پژوهش در مدارس استان راه‌کارهای ارائه روش‌های کارآمد و مشاوره‌ای تحقیق را به طلاب ارائه خواهند داد.

معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان با اشاره به این‌که ارتقاء سطح کمی و کیفی پژوهش جهت راهنمایی طلاب برای انجام پایان‌نامه‌ها و آثار پژوهشی از مهم‌ترین اهداف اجرای این کارگاه‌ها است، ادامه داد: کارگاه‌ها با حضور ۱۲۰ نفر از اساتید مدارس علمیه استان در سه دوره برگزار خواهد شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: