• یکشنبه ۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-4787-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس ستاد اقامه نماز خبر داد:

اجرای طرح «نیک» ویژه آموزش نماز به کودکان در لرستان

رئیس ستاد اقامه نماز لرستان از اجرای طرح «نیک» ویژه مربیان مهدکودک‌ها با هدف آموزش شیوه‌های جذاب آموزش نماز به کودکان در استان خبر داد.

حجت‌الاسلام عابدین درویش‌پور در گفت‌وگو با ایسنا منطقه لرستان، در تشریح فعالیت‌های ستاد اقامه نماز در حوزه کودکان و نوجوانان به اجرای طرح «نیک» اشاره کرد و گفت: آموزش مربیان مهدکودک‌ها با هدف آموزش شیوه‌های جذاب آموزش نماز به کودکان با عنوان «طرح نیک» در استان در حال برگزاری است.

وی افزود: در این طرح مربیان مهدکودک‌ها زیر نظر مبلّغان و طلاب آموزش‌های تخصصی نماز در حوزه کودکان را فرا می‌گیرند.

درویش‌پور در ادامه با اشاره به ضریب نفوذ کلام مبلّغان و طلاب در بیان جذب آموزه‌های دینی ازجمله نماز، اظهارکرد: روحانیون و مبلّغان با بهره‌گیری از فن بیان خود می‌توانند با ارائه شیوه‌های نوین در تشویق و ترغیب گروه‌های سنی مختلف جامعه به نماز نقش مؤثری داشته باشند.

وی با بیان این‌که هم‌اکنون قریب به ۹۰ درصد کارگاه‌های آموزشی ستاد اقامه نماز ویژه مخاطبان، با آموزش مبلّغان برای گروه‌ها و اقشار مختلف جامعه هدف برگزار می‌شود، ادامه داد: برگزاری نشست‌ها برای خانواده‌ها، دانشجویان، دانش‌آموزان و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان با حضور مبلّغان و روحانیون متخصص در حوزه نماز برگزار می‌شود که در این کارگاه‌ها شیوه‌های جذب نماز به مخاطبان با ضریب نفوذ مبلّغان بیان خواهد شد .

رئیس ستاد اقامه نماز لرستان همچنین از حضور مبلّغان در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان با هدف اشاعه و گسترش فرهنگ نماز در بین مراجعان خبر داد و یادآور شد: در این طرح نیز مبلّغان علاوه‌بر اقامه نماز اول وقت پاسخگوی سؤالات و احکام شرعی بیماران و همراهان آنها خواهند بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: