• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-1588-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دبیر هیأت دوومیدانی لرستان:

با سهمیه کامل شرکت می‌کردیم، می‌توانستیم جزو تیم‌های برتر باشیم

دبیر هیأت دوومیدانی لرستان مدعی شد: اگر با سهمیه کامل در پیکارهای داخل سالن قهرمانی کشور شرکت می‌کردیم، می‌توانستیم جزو تیم‌های برتر باشیم.

سیاوش سپهوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با اشاره به کسب دو مقام اول و دوم ورزشکارهای استان در پیکارهای داخل سالن قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی تصریح کرد: این رقابت‌ها در تهران برگزار شد که با شش ورزشکار شرکت و در دو ماده سهمیه انتخابی تیم ملی را کسب کردیم.

وی ادامه داد: علی فهیمی در 1500 متر عنوان نخست و سیاوش سلیمی در پرش ارتفاع مقام دوم را کسب کردند و به احتمال زیاد در پیکارهای داخل سالن آسیا که اواسط ماه آتی به میزبانی تهران برگزار می‌شود، حاضر باشند.

سپهوند یادآور شد: مرتضی بیرانوند در ماده 3000 متر که رشته غیرتخصصی‌اش بود با اختلاف کم در جایگاه چهارم ایستاد و محمد گودرزی در ماده 60 متر با مانع بعد از یکی دو سال دوری از میادین به علت آسیب‌دیدگی کمر، چهارم شد.

دبیر هیأت دوومیدانی لرستان اضافه کرد: سجاد زارعی فینالیست 60 متر بود که در فینال خطا کرد و مقامی به دست نیاورد و میلاد سروندی در 400 متر هشتم شد.

وی با اشاره به اینکه در بخش تیمی لرستان با 26 امتیاز هشتم شد، تأکید کرد: اگر زارعی در فینال خطا نمی‌کرد، بدون شک پنجم می‌شدیم و اگر در جایگاه اول تا سوم قرار می‌گرفت که احتمالش زیاد بود حتی رتبه بهتری کسب کنیم اما این خطا چیزی از ارزش‌های آقای زارعی کم نمی‌کند.

سپهوند خاطرنشان کرد: تیم‌های برتر این پیکارها با سهمیه کامل(هشت ورزشکار) حضور یافته بودند و اگر ما نیز با این تعداد نفر شرکت می‌کردیم، می‌توانستیم جزو تیم‌های اول تا سوم باشیم و البته با این نتایج؛ سهمیه کامل سال آینده را گرفته‌ایم و می‌توانیم در رده سنی بزرگسالان هم خوشبین باشیم که مثل رده‌های پایه جزو تیم‌های اول تا سوم باشیم.

وی در پایان گفت: هدایت تیم لرستان را محمدحسین سامانی به‌عهده داشت که زحمات زیادی کشید و از وی برای تمام زحماتش به‌طور ویژه تشکر می‌کنم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: