• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-2787-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل پشتیبانی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خبر داد:

فعالیت بیش از 23 هزار کانون فرهنگی هنری مساجد

مدیرکل اداری و پشتیبانی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: قریب به 23 هزار کانون فرهنگی هنری مساجد در سطح کشور فعال است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سید هاشم خضری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه قریب به 23 هزار کانون فرهنگی هنری مساجد در سطح کشور فعال است، اظهار کرد: کانون فرهنگی هنری مساجد از سال 71 شروع به کار کرد و تاکنون برنامه‌های مختلفی نیز در این کانون‌ها به اجرا درآمده است.

وی در خصوص نظارت بر این کانون‌های مساجد افزود: از یک دهه گذشته بازدیدها و نظارت‌هایی در جهت شناخت نقاط ضعف و قوت مساجد انجام گرفته است. از سال 95 سامانه نظارت بر مساجد راه‌اندازی شده که تاکنون مجموعه فعالیت 9000 کانون فرهنگی هنری در این سامانه ثبت شده است.

خضری تصریح کرد: پس از بررسی‌هایی که بر فعالیت کانون‌های ثبت شده انجام خواهد گرفت، برنامه‌‌ریزی‌های خاصی برای کانون‌هایی که نیاز به اصلاح داشته، انجام می‌شود.

مدیرکل اداری و پشتیبانی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور از راه‌اندازی پورتال جامع کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در سال آینده خبر داد و افزود: از سال 97 ادامه فعالیت‌های سامانه نظارت در این پورتال اجرایی می‌شود.

وی یادآور شد: یکی از کارهای ستاد در مدیریت جدید، تعامل و همکاری مشترک با دستگاه‌های فرهنگی هنری است.

خضری ادامه داد: یکی از بسته‌های ستاد عالی در پنج ماهه آینده انعقاد تفاهم‌نامه‌ با دستگاه‌های هنری در جهت هم‌‍افزایی فعالیت‌ها خواهد بود.

مدیرکل اداری و پشتیبانی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور سطح فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد لرستان را خوب ارزیابی کرد و گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان در چند سال اخیر از نظر کمی و کیفی رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: