• جمعه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-2487-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

425 خانه نور و کانون فرهنگی در لرستان فعالیت دارند


    سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان گفت: از ظرفیت خانه‌های نور در راستای گسترش فعالیت‌های قرآنی استفاده شود.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محمد ابدالی در هفتمین نشست شورای هماهنگی و گسترش فعالیت‌های قرآنی استان اظهار کرد: کار قرآنی پیشانی فعالیت‌های کانون مساجد استان است.

وی ادامه داد: حدود ۴۰۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد در استان فعالیت دارند که از این ظرفیت برای انجام فعالیت‌های قرآنی بهره گرفته شده است.

ابدالی با اشاره به این‌که ۲۵ خانه نور به‌صورت تخصصی در حوزه قرآن فعالیت دارند،خاطر نشان کرد: می‌توانیم از ظرفیت‌های این خانه‌های نور در راستای گسترش فعالیت‌های قرآنی استان استفاده کرد.

سرپرست دبیرخانه کانون‌های  فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان با اشاره به آرای طرح تلاوت نور در سطح مساجد استان، ادامه داد: ما اکنون ۵۰۰ مرکز در ادارات سازمان‌ها و نهادها داریم که به آن‌ها تابلوی طرح تلاوت نور به همراه ۲۵ جلد قرآن‌کریم به آن‌ها اهدا شده است.

وی اضافه کرد: در این راستا آمادگی داریم که درصورت وجود درخواست از سوی دستگاه‌ها و ارگان‌های دیگر تابلوی طرح تلاوت نور و قرآن‌کریم، اهداء کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: