• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4385-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تثبیت بیش از 7 هزار فرصت شغلی در لرستان

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی از تثبیت بیش از 7 هزار فرصت شغلی در لرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان علی آشتاب از بررسی و حمایت تعداد 43 واحد کارگری در کمیته استانی حمایت از واحدهای مشکل‌دار لرستان خبر داد.

وی با اشاره به حمایت و رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی و کارگری استان اظهار کرد: در راستای اهداف وزارت متبوع مبنی بر حفظ و صیانت از نیروی کار و اشتغال موجود، یکی از مهمترین رسالت این اداره کل شناسایی بموقع مشکلات واحدهای کارگری و پیگیری بهنگام برای رفع و حمایت از این واحدهاست.

آشتاب در ادامه افزود: در این راستا در نه ماهه سالجاری 19 جلسه کمیته استانی حمایت از واحدهای مشکل‌دار تشکیل و بیش از 7 هزار فرصت شغلی در استان تثبیت شده است.

وی به احصای واحدهای نیمه فعال و دارای مشکل استان اشاره و تاکید کرد: بایستی با برگزاری جلسات کارشناسی و هدفمند برای فعال شدن این واحدها و ایجاد اشتغال پایدار تلاش کرد.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان گفت: تخصیص سرمایه در گردش، استمهال بدهی، بخشودگی جرایم و تقسیط مجدد وام‌های بانکی، مالیات و دارایی، جلوگیری از قطع برق، مشکلات مرتبط با محیط زیست و موضوعات مربوط به شرکت شهرک های صنعتی از مهمترین مسائل این واحدها بوده که در نه ماهه سال 96 انجام گرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: