• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-7114-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی:

ایسنا یار و یاور نیروی انتظامی بوده است/ لرستان برای مجرمین ناامن است


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: ایسنا همواره یار و یاور نیروی انتظامی بوده است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سرهنگ رضا شیراوژن با حضور در دفتر خبرگزاری ایسنا اظهار کرد: اصحاب رسانه یکی از بازوان توانمند نیروی انتظامی هستند که به عنوان چشم بینا اقدام به تنویر افکار عمومی و آگاه‌سازی می‌کنند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی، اصحاب رسانه را از خودش می‌داند و در مسیر اطلاع‌رسانی، ایسنا همواره یار و یاور نیروی انتظامی بوده است.

سرهنگ شیراوژن بیان کرد: لرستانی‌ها مردمانی مذهبی، حامی انقلاب، ولایت‌مدار و... بوده و همیشه با نیروی انتظامی تعامل خوبی داشته‌اند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، قدم‌های خوبی برداشته‌ایم و با این کارها نسبت به سال گذشته کاهش بسیار محسوسی در بحث این آسیب‌ها را شاهد بوده‌ایم. همچنین پاکسازی نقاط آلوده و مبارزه با اراذل و اوباش را داشته‌ایم که خیلی نتیجه‌بخش بوده است.

وی یادآور شد: سال 95 نیروی انتظامی در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی طبق نظرسنجی وزارت کشور، دستگاه اول بود و امسال نیز با شدت بیشتری این امور را اجرا خواهیم کرد.

سرهنگ شیراوژن اظهار کرد: ارتقاء و احساس امنیت از مهمترین وظایف ماست و اگر در این بخش موفق باشیم، عملکردمان قابل قبول است.

وی تأکید کرد: باید لرستان را آنچنان که هست نشان دهیم و بدون اغراق از استان‌های امن کشور هستیم و لرستان برای افراد مجرم ناامن است.

 معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان یادآور شد: رویکرد نیروی انتظامی، فرهنگی اجتماعی است و در این راستا فعالیت‌های خوبی اجرا کرده‌ایم.

به گزارش ایسنا در این دیدار دادور، رئیس اطلاع‌رسانی پلیس استان نیز حضور داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: