• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-6914-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان:

برخورد با مدیرانی که سهم ایثارگران را در اشتغال رعایت نکردند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان گفت: با مدیرانی که 25 درصد سهم ایثارگران را در اشتغال رعایت نکرده‌اند، برخورد جدی خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، علی هادی چگنی در جلسه بررسی مشکل اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر که در محل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان برگزار شد، اظهار کرد: استاندار لرستان به سازمان مدیریت اختیار تام داده که به مسئله اشتغال ایثارگران بصورت جدی ورود پیدا کند که بحث اصلی بر روی رعایت  25 درصد سهیمه ایثارگران در مورد نیروهای قراردادی دستگاه‌های اجرایی است.

وی گفت: در مورد نیروهای رسمی و پیمانی به دلیل صراحت قانون و برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش سهم ایثارگران بطور کامل رعایت شده ولی اگر در بخش قراردادی، دستگاهی این سهمیه رعایت نشده باشد آمادگی آن را داریم که بطور جدی با مدیر دستگاه مربوطه برخورد و آنها را به مردم و رسانه‌ها معرفی کنیم.

هادی چگنی اضافه کرد: از هیچ مدیری نمی‌خواهیم خارج از مصوبات قانون عمل کند بلکه در چارچوب تعریف شده‌ای که در بند سه ماده 21 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران ذکر شده باید 25 درصد سهمیه ایثارگران در اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر رعایت شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان خاطر نشان کرد: باید تمامی دستگاه‌های اجرایی اهتمام لازم را به خرج دهند تا با ایجاد سازو کار مناسبی در این بخش به نتایج مثبتی برسیم ودر نهایت بخش اعظمی از مشکل بیکاری جامعه ایثارگری استان برطرف شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: