• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-1288-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

53 هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته‌ی کونگ‌فو فعالیت دارند

دبیر فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی گفت: 53 هزار ورزشکار سازمان یافته در این رشته‌ی فعالیت دارند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، عزت‌الله ابراهیمی در جمع خبرنگاران بیان کرد: کونگ‌فو لرستان ظرفیت‌های خوبی دارد و در چند روز گذشته سه نفر از بانوان این استان مقام نخست جهان را کسب کردند و آقای طرحانی هم در وزن منفی 83 کیلوگرم قهرمان آسیا شد.

وی یادآور شد: طبق ابلاغیه وزارت ورزش و جوانان باید 15 درصد کل اعتبارات فدراسیون به هیأت‌های استانی تعلق بگیرد که سنوات گذشته این اتفاق نمی‌افتاد اما در زمان حضور آقای حیدری از سال 93، در هیأت رئیسه تصویب کردیم که هر سه ماه یکبار به هیأت‌ها کمک کنیم، این کمک‌ها محدود بوده که به علت اعتبارات کم فدراسیون است.

ابراهیمی در ادامه گفت: در برگزاری دوره‌های آموزشی، کونگ‌فو سه سال پیاپی جزو فدراسیون‌های برتر است و در این حوزه فعالیت‌های خوبی داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه بخشی از فدراسیون‌ها المپیکی هستند که اعتبارات زیادی دارند، اما ما فدراسیونی همگانی هستیم، اضافه کرد: با اینکه اعتبارات همگانی محدود است اما 50 درصد همه میزبانی پیکارهای کشوری در هر استانی که برگزار شود را فدراسیون می‌پردازد.

دبیر فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی درباره ورزشکارهای سازمان یافته این رشته در سراسر کشور گفت: 53هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته‌ی کونگ‌فو فعالیت دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: