• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-2986-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون دانشگاه علوم پزشکی خبر داد:

احداث 35 پروژه درمانی خیّرساز در لرستان

معاون امور مشارکت‌های مردمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از در دست احداث بودن ۳۵ پروژه درمانی خیرساز در این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، نادر همتی، در جمع خبرنگاران گفت: امروزه با توجه به محدودیت‌های مالی و اعتباری باید بتوان از سایر ظرفیت‌ها برای توسعه بخش بهداشت و درمان استفاده کرد.

وی ادامه داد: در کنار استفاده از خیران حوزه درمان، باید بتوان از ظرفیت سازمان‌های خارج از وزارت خانه برای بهبود وضعیت بهره برد.

وی افزود: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته و رایزنی‌های انجام شده اکنون بنیادهای خیریه حضور فعالی در لرستان داشته و گام‌های مناسبی برای کمک به بهبود وضعیت و توسعه حوزه بهداشت و درمان برداشته‌اند.

معاون امور مشارکت‌های مردمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان به وجود ۳۵ پروژه خیرساز در حوزه بهداشت و درمان لرستان، عنوان کرد: اکنون ۳۵ پروژه خیرساز در حوزه سلامت لرستان در حال احداث هستند.

معاون امور مشارکت‌های مردمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان بیان کرد: از تعداد کل پروژه اشاره شده ۱۱ طرح با اعتبار حدودی ۲۲ میلیارد تومان توسط بنیادهای خیریه احداث می‌شوند.

همتی خاطرنشان کرد: اکنون برای جذب هر چه بیشتر کمک‌های خیران داخلی و خارجی دفتر جذب مشارکت‌های این استان در چندین کشور در حال افتتاح بوده و امیدواریم بتوان با تبلیغات انجام شده به موفقیت‌های مناسبی دست یابیم.

معاون امور مشارکت‌های مردمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان یادآور شد: به عنوان نمونه اکنون سه مرکز جامع سلامت توسط بنیاد علوی در استان در حال احداث بوده و موسسه خیریه بیماران سرطانی نور نیز سال گذشته اقدام به افتتاح مرکز شیمی درمانی بیمارستان شهید رحیمی کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: