• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-1188-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دبیر فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی:
در پایه کار نکنیم، ورزش پایداری نخواهیم داشت

دبیر فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی گفت: در پایه کار نکنیم، ورزش پایداری نخواهیم داشت.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، عزت ابراهیمی در مجمع انتخابات هیأت کونگ‌فو استان اظهار کرد: این هیأت در ارزیابی استان‌ها سال 94، پانزدهم و 95، دوازدهم بوده و بدون شک امسال با قهرمانی ورزشکاران بانو و آقا لرستانی در پیکارهای آسیایی، رتبه استان بهتر خواهد شد و جزو استان‌های برتر می‌شود.

وی ادامه داد: آمار شش ماهه امسال که از فدراسیون پزشکی ورزشی گرفته‌ایم، 370 ورزشکار سازمان‌یافته این هیأت داشته که آمار خوبی بوده و نشان از تلاش هیأت دارد.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: خانه کونگ‌فو لرستان ظرفیت بسیار خوبی برای اهالی این رشته است و ما هم در بحث تجهیزات کمک خواهیم کرد.

دبیر فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی در ادامه گفت: توصیه بنده در تمام مجامع، تلاش بیشتر در حوزه فرهنگی است، در حوزه‌های اقتصادی، صنعتی، ورزش و هر چیزی که بخواهیم ورود کنیم باید فرهنگ را سرلوحه کارمان قرار دهیم.

وی تأکید کرد: اینکه فقط قهرمان شویم، اثربخشی ندارد و قهرمانی که پهلوان شود برای ما ارزشمندتر است.

ابراهیمی با بیان اینکه حوزه آموزش هیأت‌ها باید فعال شود، افزود: ما هم هر کمکی از دستمان بربیاید دریغ نخواهیم کرد و با درخواست‌ها موافقت می‌کنیم. تا مادامی که در حوزه پایه کار نکنیم، ورزش پایداری نخواهیم داشت و در این راستا باید به آموزش هم بیشتر توجه کرد.

دبیر فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی یادآور شد: رشته‌ی ما همگانی است و باید در این بخش فعالیت و خانواده‌ها را درگیر کنیم، اگر به ورزش همگانی بپردازیم و برای آن بیشتر وقت بگذاریم، قهرمانی را از دامن همگانی به دست می‌آوریم.

به گزارش ایسنا، در مجمع انتخابات هیأت کونگ‌فو لرستان، حسین محمدی برای چهارمین دوره پیاپی به عنوان رئیس هیأت انتخاب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: