• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-6114-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار لرستان:

تخصیص‌ پروژه‌ها کُند است/ جابه‌جایی برای ما اصل نیست

استاندار لرستان گفت: 100 پروژه مهم و کلیدی استان را در اولویت قرار داده‌ایم.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سید موسی خادمی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: تخصیص‌هایی که در استان داریم، عمدتاً به صورت اسناد است که روند جذب آنها به علت عدم آشنایی با این موضوع، کُند است.

وی ادامه داد: تأکید کرده‌ایم دستگاه‌های اجرایی سریع‌تر برای جذب این اسناد اقدام کنند و اگر نتوانند در زمان مقرر از این‌ها استفاده کنند باپروژه‌های دیگر جابه‌جا می‌شود.

خادمی درباره پروژه‌های کلیدی استان گفت: 100 پروژه مهم و کلیدی دربخش‌های مختلف که عمدتاً از قبل شروع شده و عمر برخی از آنها بیش از یکدهه است را در اولویت قرار داده‌ایم. این پروژه‌ها هم در حوزه عمرانی هستند که دولت سرمایه‌گذار بوده و هم در حوزه اقتصادی که عمدتاً بخش خصوصی سرمایه‌گذاری کرده است.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: برنامه زمان‌بندی این 100 پروژه مشخص شده و اگر به سرانجام برسند در شاخص‌های استان تغییر جدی به وجود می‌آید.

وی خاطرنشان کرد: شاخص‌ها و برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی استان تا سال 1400 مشخص شده و بر اساس آن باید فعالیت شود که معیار خوبی برای ارزیابی عملکرد و گزارش است.

خادمی درباره شایعات جابه‌جایی و تغییر فرمانداران تاکید کرد: همیشه گفته‌ایم که جابه‌جایی برای ما اصل نیست اما ممکن است بنا بر ضرورت تغییراتی داشته باشیم که طبیعی است و اینگونه نیست که هر شب نشسته‌ایم ودنبال تغییر باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: