• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-2090-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

هزینه احداث تله‌کابین در بروجرد 21 تا 22 میلیون یورو است

رئیس کمیسیون گردشگری شورای شهر بروجرد گفت: هزینه احداث تله‌کابین در بروجرد 21 تا 22 میلیون یورو است.

محمدپرهام در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: در دهه‌های گذشته هیچ اقدام جدی و عمرانی در شهر بروجرد صورت نگرفته و اگر هم اقدامات کوچکی صورت گرفته توسط بخش خصوصی انجام‌شده که البته آن‌هم در شان مردم این شهر نبوده است.

وی خاطرنشان کرد: باید زیرساخت‎های گردشگری در شهرستان بروجرد فراهم شود و همه مسئولین باید در این راستا تلاش کنند.

رئیس کمیسیون گردشگری شورای شهر بروجرد اضافه کرد: چند طرح گردشگری در شهرستان بروجرد به اجرا در خواهد آمد که یکی از آنها احداث شهربازی و تله کابین است.

پرهام تصریح کرد: مکاتباتی با یک شرکت ایتالیایی تولیدکننده تجهیزات شهربازی و یک شرکت اتریشی سازنده تله‌کابین انجام‌شده تا در صورت توافق و آماده‌سازی طرح‌های لازم بتوان آن‌ها را به بروجرد دعوت کرد و در حال حاضر منتظر جواب این شرکت‌ها هستیم.

وی بیان کرد: برآورد اولیه هزینه احداث تله‌کابین توسط این شرکت با 4.5 کیلومتر طول و سه ایستگاه حدود 21 تا 22 میلیون یورو است.

رئیس کمیسیون گردشگری شورای شهر بروجرد ادامه داد: قرار است، یک طرح جامع ساماندهی در محدوده تپه شهدای گمنام تا پل تاریخی قلعه حاتم در فازهای مختلف عملیاتی و اجرایی شود.

پرهام گفت: این طرح جامع شامل ایجاد شهربازی، ساماندهی تپه شهدای گمنام، دریاچه و باغ فدک، پل تاریخی قلعه حاتم و اتصال تله کابین از مجموعه تپه شهدای گمنام به سمت شهربازی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: