• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3385-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه لرستان مطرح کرد:

چرایی یادآوری ایام‌الله/ بصیرت و اخلاص رمز موفقیت در برابر فتنه‌ها

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه لرستان گفت: یادآوری ایام‌الله باعث اعتماد به‌نفس و تقویت ایمان و انگیزه و انسجام و اتحاد و روح توکل برای تحقق جامعه آرمانی و تمدن نوین اسلامی می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حجت‌الاسلام شمس‌الله جلیلیان در جمع خبرنگاران با اشاره به آیات قرآن مبنی بر چرایی یادآوری ایام‌الله، به حماسه حضور پرشور مردم در ۹ دی ۸۸ و همچنین حرکت انقلابی و هوشیارانه مردم در ۱۳دی اشاره و اظهارکرد: آشوب‌ها و نادانی‌های کور و فتنه جدید با محوریت و تحریک نظام سلطه و مرتجعین منطقه با حمایت و اطاعت‌پذیری از ولایت در ۱۳ دی در سراسر کشور خصوصا استان ولایتمدار و انقلابی لرستان محکوم شد.

وی افزود: برخی مواقع مشکلات زندگی و روزمرگی باعث فراموشی نعمت‌های بزرگ الهی می‌شود که یادآوری این ایام باعث شکرانه نعمت و فزونی نعمت می‌شود و لذا یادآوری این روزهای بزرگ باعث اعتماد به‌نفس و تقویت ایمان و انگیزه و انسجام و اتحاد و روح توکل برای تحقق جامعه آرمانی و تمدن نوین اسلامی می‌شود.

جلیلیان به بعضی از عوامل ایجاد فتنه از جمله بی‌بصیرتی دنیاطلبی، ریاست‌طلبی و ساده‌لوحی اشاره و ادامه داد: رمز موفقیت در قبال فتنه‌ها در داشتن صفت بصیرت و دانایی، اخلاص در عمل و تقوا است که نمونه بارز آن را در طول تاریخ عمار و یاسر صحابه‌های بزرگ پیامبر هستند که در شرایط حساس و غبارآلود فتنه یاور ولایت بودند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به گوشه‌های زندگی طلحه و زبیر اشاره و عنوان کرد: آنها نتوانستند تا آخر با ولایت بمانند و لذا عاقبت‌به‌خیری خواص و تا آخر با ولایت ماندن کاری دشوار و بزرگ است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: