• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-4714-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جانشین فرمانده انتظامی خبر داد:

دستگیری لیدرهای اغتشاشات شهرستان بروجرد

جانشین فرمانده انتظامی بروجرد گفت: لیدرها و عوامل نقش‌آفرین اغتشاشات بروجرد که قصد ایجاد انفجار و تخریب را داشتند، دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محمد قاسم میری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی هفته گذشته در بروجرد آشوبگران ناآرامی‌ها و اغتشاشاتی را آغاز کردند که بلافاصله از همان لحظات اول نیروی انتظامی به همراه سایر نیروهای امنیتی و بسیج وارد عمل شدند.

وی اضافه کرد: عده‌ای در بروجرد که توسط معاندین ساماندهی شده بودند قصد داشتند با ایجاد آشوب دست به تخریب و انفجارهایی بزنند که اجازه تخریب در بروجرد به آنها داده نشد و تعدادی از این افراد دستگیر شدند.

میری با اشاره به صدای مهیب چهارشنبه شب در بروجرد، افزود: شامگاه چهارشنبه صدایی مهیب در آخر خیابان تختی شنیده شد که به احتمال زیاد این صدای مهیب از دیگر اقدامات آشوبگران بوده اما موضوع در دست بررسی است و هنوز به‌طور قطعی مشخص نشده اما هرگونه حرکات غیرعادی که در این چند روز صورت گرفت توسط آشوبگرانی بوده که به‌صورت سازماندهی شده فعالیت داشته‌اند و به احتمال زیاد این صدای مهیب هم اقدامی دیگر از آشوبگران بوده است.

جانشین فرمانده انتظامی بروجرد یادآور شد: بسیاری از این آشوبگران افرادی بودند که در داخل کشور با منافقین ارتباط داشته که در خارج از مرزها برای اجرای توطئه‌ها و آشوب‌ها سازماندهی می‌شدند که تاکنون لیدرهای اصلی این اغتشاشات در بروجرد دستگیر شده‌اند.

وی تصریح کرد: روز گذشته در اقدامی، هسته اصلی آشوب‌های شهرستان بروجرد در یکی از محله‌ها که به نام مستعار «گرگ شب» فعالیت داشت دستگیر و در هنگام درگیری مجروح شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: