• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-4514-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده انتظامی لرستان خبر داد:

کاهش شش درصدی سرقت/ کشف ۳۵۰ کیلو موادمخدر در ۴۸ ساعت

فرمانده انتظامی لرستان گفت: امنیت کامل در سطح استان برقرار است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سردار محمد مهدیان‌نسب در جمع خبرنگاران از کشف ۳۵۰ کیلو موادمخدر از نوع تریاک در ۴۸ ساعت گذشته در استان خبر داد و گفت: در این راستا سه دستگاه خودرو توقیف و سه نفر نیز دستگیر شد.

وی با بیان این‌که طی ۹ ماهه سال‌جاری سه تُن و ۸۰۰ کیلو انواع موادمخدر در لرستان شده است، عنوان کرد: در این رابطه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۹ درصد افزایش کشف موادمخدر داشتیم این در حالی‌است که دردمند کردن پلیس در بحث مبارزه با موادمخدر و گستردگی طور پلیس باعث افزایش کشف موادمخدر در سطح استان شده است.

مهدیان‌نسب از دستگیری ۳۶۰۰ قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر از ابتدای سال‌جاری تاکنون خبر داد و با بیان این‌که طی این مدت ۵۹ منهدم شده است، اضافه کرد: تعداد ۵۲۰ طرح پاکسازی نقاط آلوده و انجام ۱۲۰ طرح موضوعی مبارزه با مواد مخدر از دیگر فعالیت‌های فرماندهی انتظامی لرستان است.

فرمانده انتظامی لرستان به برقراری امنیت کامل در استان اشاره و با بیان این‌که در حوزه پیشگیری از جرم در ۹ ماهه سال‌جاری شش درصد کاهش سرقت داشتیم، اضافه کرد: آموزش همگانی چهره به چهره با حضور افسران مجرب و حضور در مساجد اولویت فرماندهی انتظامی لرستان در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: