• جمعه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3085-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

13 دی به عنوان یوم‎الله در تاریخ مقاومت استان جاودانه شد

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: 13 دی به عنوان یوم‎الله و برگ زرین دیگری در تاریخ مقاومت استان جاودانه شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، آیت‎الله سید احمد میرعمادی در خطبه های نمازجمعه این هفته شهر خرم‎آباد با اشاره به وقایع اخیر اظهار کرد: از همان روزهای ابتدایی مردم آگاه به سرعت و با هوشیاری و بصیرت با اینکه عده‎ای از آنان اعتراضاتی به مشکلات اقتصادی و بیکاری داشتند صف خود را از اغتشاشگران جدا کرده و این اعتراض خود را در خیابان‎ها نشان دادند اما برخی با استفاده از این فرصت شعارهای ساختارشکنانه سر داده و اقدام به آتش زدن پرچم و تخریب اموال عمومی کردند.

وی با اشاره به اینکه برخی از اغتشاشگران در لرستان اصلا بومی این استان نبودند، ادامه داد: مردم لرستان حماسه عظیمی در روز 13 دی ماه خلق کردند و جمعیتی عظیمی در این روز از مصلی تا میدان 22 بهمن آمده بود تا وفاداری خود را به نظام و انقلاب و ولایت نشان دهد و از همه اقشار و آحاد مردم بودند.

میرعمادی افزود: 13 دیماه به عنوان یوم‎الله و برگ زرین دیگری در تاریخ مقاومت استان جاودانه شد و مردم نشان دادند با وحدت و انسجام و یکپارچگی ولایت مداری خود را تا همیشه حفظ می‎کنند. آنان نشان دادند همیشه پای انقلاب و رهبری هستند.

امام جمعه خرم‎آباد با بیان اینکه انقلاب ما ریشه در دل مردم داشته و رهبری در دل مردم جای دارد، اضافه کرد: این مردم حاضرند جان خود را برای رهبری و ولایت بدهند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گفت: مسئولین باید به فکر مردم باشند و برای رفع مشکلات آنان اقدام کنند. باید بجای اعتماد به بیگانگان به مردم اعتماد کرده و بدانند قطعا راه تعالی و پیشرفت کشور در عمل به رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و توجه به سیاست‎های اقتصاد مقاومتی است.

میرعمادی از اصول اقتصاد مقاومتی اعتماد به مردم و آوردن آنان به صحنه برای رفع مشکلات عنوان کرد و افزود: مسئولین باید به مردم اعتماد کرده و به آنها خدمت کنند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه روز شنبه 16 دی‌ماه، سالروز شهادت حماسی شهدای هویزه بوده و به همین مناسبت روز شهدای دانشجو نام‌گذاری شده است، گفت: در عملیات هویزه تعدادی از دانشجویان با شجاعت و ایمان خون خود را برای استقلال ایران اسلامی در هویزه ریختند.

وی به سالروز اجرای توطئه استثماری کشف حجاب در ایران به دستور رضاخان در 17 دی‌ماه نیز اشاره کرد و افزود: مسئله حجاب مسئله مهمی بوده و فقط یک باید و نباید تکلیفی نیست.

میرعمادی در بخشی از سخنانش با اشاره به سالروز قیام خونین مردم قم گفت: 19 دی ماه سال 56 در واقع منبع انقلاب اسلامی بوده که در آن موقع شناسی مردم، دشمن شناسی و مشارکت و فداکاری مردم قابل توجه است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به شهادت شهید احمدی روشن گفت: شهادت شهدای هسته‌ای ننگی بر دامن آمریکا است و قطعا خون شهدای هسته‌ای به ثمر نشسته و باعث تداوم، پیشرفت و تعالی انقلاب اسلامی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: