• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-2285-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

راهپیمایی مردم لرستان در محکومیت اغتشاشات اخیر برگزار شد

راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر امروز چهارشنبه، ۱۳ دی رأس ساعت ۱۰ صبح به‌صورت هم‌زمان در مراکز شهرستان‌های لرستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، به‌دنبال بروز برخی اغتشاشات در شهرهای لرستان هم‌زمان با سراسر کشور، مردم همیشه در صحنه شهرستان‌های استان  امروز چهارشنبه، ۱۳ دی علیه اغتشاشگران و تخریب‌کنندگان اموال عمومی راهپیمایی کردند.

تجمع‌کنندگان در ابتدای مراسم راهپیمایی ضمن به رسمیت شناختن حق مطالبه‌گری مردم بر اساس قانون، خواستار برحورد جدی مسئولان امنیتی و انتظامی با آشوب‌طلبان شدند.

این راهپیمایی در خرم‌آباد از مصلای الغدیر به سمت خیابان انقلاب و میدان ۲۲ بهمن و در بروجرد نیز از میدان قیام به سمت میدان شهدا و میدان تختی برگزار شد و در شهرستان کوهدشت نیز این راهپیمایی از مسجد صاحب‌الزمان کوهدشت به سمت میدان امام(ره) این شهرستان برگزار شده است.

راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر در میدان امام حسین(ع) دورود و از میدان بعثت نورآباد به سمت میدان امام(ره) این شهرستان برگزار شد و در الیگودرز نیز از میدان آزادی الیگودرز به سمت مصلای نماز جمعه، و در الشتر نیز از میدان امام(ره) الشتر به سمت مصلای نماز جمعه، از میدان شهید بهشتی پلدختر به سمت پل شهدای دولت و میدان بهشتی و درازنا نیز این راهپیمایی از میدان شهید صادقی به سمت میدان راه‌آهن برگزار شد.

همچنین این راهپیمایی در شهرستان دوره‌چگنی از مسجد صاحب‌الزمان(عج) این شهر به سمت شهرداری دوره چگنی و در رومشگان نیز از مصلای نماز جمعه به سمت میدان امام (ره) برگزار شد و راهپیمایان شرکت‌کننده در این راهپیمایی اغتشاش‌گری و تخریب اموال عمومی را محکوم کردند و شعارهایی نظیر «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند»، «مرگ بر فتنه گر» و ... سر دادند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: