• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-2185-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آیت‌الله میرعمادی:

مردم لرستان صف خود را از اغتشاش‌گران جدا می‌کنند/ انزجار از اقدامات آشوبگران

نماینده ولی‌فقیه در لرستان ضمن دعوت مردم به حضور در راهپیمایی محکومیت حوادث اخیر، گفت: مردم لرستان صف خود را اغتشاش‌گران جدا می‌کنند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، آیت‌الله سید احمد میرعمادی با صدور اطلاعیه‌ای از مردم برای حضور در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر در لرستان دعوت کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

همان‌طور که مستحضرید در روزهای اخیر شاهد حوادث تلخ و ناگواری در چند شهر استان بوده‌ایم؛ عده‌ای فرصت طلب با سوء استفاده از حق مطالبه‌گری مردم در رابطه با مسائل اقتصادی از قبیل بیکاری، گرانی و آسیب‌های اجتماعی با هدایت استکبار جهانی و دشمن خارجی و راه انداختن تجمعات غیرقانونی سوار بر موج شده و با اقدامات ساختارشکنانه موجب خسارات و صدمات فراوانی به اموال عمومی و شخصی مردم گردیده‌اند و آرامش شهروندان عزیز را برهم زده‌اند.

مردم لرستان که همواره حامی و پیرو ولایت و رهبری و نظام اسلامی بوده اند با هوشیاری و بصیرت تمام به نقشه‌های شوم آنان پی بردند و با اعلان انزجار و تنفر، صف خود را از اغتشاش‌گران جدا نمودند.

اکنون به‌دنبال درخواست شما مردم ولایتمدار و انقلابی، احزاب و تشکل‌های قانونی مبنی بر حضور به‌موقع در صحنه و اعلام حمایت از ولایت و رهبری و نظام اسلامی و محکومیت اقدامات وقیحانه اغتشاش‌گران بدین وسیله روز چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح را اعلام راهپیمایی می‌نماییم. قطعاً حضور باشکوه و مقتدرانه شما مردم ولایت‌مدار و انقلابی تداعی‌گر یوم الله ۹ دی و ۲۲ بهمن خواهد بود و طومار فتنه‌گران جدید را درهم می‌پیچد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: