• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-2286-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان خبر داد:

موافقت اصولی با تاسیس مرکز درمان ناباروری استان

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان از موافقت اصولی تاسیس مرکز درمان ناباروری استان خبر داد.

دکتر سید علی‎نادر دهقانی‌الوار در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: در راستای پیگیری‎های جهاد دانشگاهی لرستان برای راه‎اندازی مرکز درمان ناباروری که یکی از نیازها و ضروریات استان است، مجموعه استانداری هماهنگی خیلی خوبی دارد؛ با توجه به کمک‎های خیلی خوب دانشگاه علوم پزشکی به ویژه رئیس و معاون محترم درمان موافقت اصولی تاسیس مرکز درمان ناباروری از طرف دانشگاه به نام جهاد دانشگاهی صادر شد.

وی اضافه کرد: بر اساس این موفقت‎نامه جهاد دانشگاهی فرصت دارد ظرف مدت سه سال نسبت به ایجاد زیرساخت‎ها و مقدمات لازم جهت راه‎اندازی مرکز درمان ناباروری اقدام کند.

دکتر دهقانی‌الوار ادامه داد: در همین راستا و براساس پیگیری‎های قبلی، جهاد دانشگاهی لرستان نسبت به خریداری محل مورد نیاز راه‎اندازی مرکز اقدام کرده و 2.5 میلیارد تومان نیز از طرف ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) برای راه‎اندازی مرکز مصوب و مقدمات لازم برای دریافت آن انجام شده است.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان تصریح کرد: همچنین در همین راستا و برای تکمیل تجهیزات، مقرر شد استانداری لرستان نیز 2.5 میلیارد تومان به این پروژه مهم کمک کند که مکاتبات آن از طرف استان انجام شده و در حال پیگیری است.

وی با بیان اینکه سازمان جهاد دانشگاهی کشور نیز با نظر مساعد موضوع را در دستور کار و پیگیری قرار داده است، اضافه کرد: امیدواریم این مهم در بودجه 97 این نهاد مدنظر قرار گیرد.

دکتر دهقانی‌الوار گفت: با توجه به جایگاه رفیع و ارزشمند این مرکز پژوهشی و درمانی که اثرات بسیار زیادی برای استان در بخش پژوهش و اطلاعات بنیادی دارد و دستیابی به نظام جامع در حوزه ناباروری و نیز مباحث درمان خواهد داشت می‎طلبد همه کسانی که در این حوزه می‎توانند کمک کنند با همه توان و ظرفیت حمایت‎های لازم را به عمل آورند.

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی لرستان بیان کرد: در همین راستا لازم است از استاندار محترم، معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیرکل امور اجتماعی که موضوع را با حساسیت و دقت نظر پیگیری می‎کنند تشکر و تقدیر به عمل آوریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: