• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4484-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استانداری لرستان:

گله‌مندی از بانک صادرات/ تکلیف واحدهای تولیدی تملک شده توسط بانک‌ها مشخص شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: تکلیف واحدهای تولیدی تملک شده توسط بانک‌ها مشخص شود.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، مهندس امیری در جلسه کارگروه امور اقتصادی و تولید استان اظهار کرد: بانک‎ها برای واحدهایی که تملکشان قطعی شده و طرح‌ها آنها آماده واگذاری است برای جذب سرمایه‌گذار اقدام کنند.

وی ادامه داد: برای آن دسته از طرح‌ها و واحدهایی که تملک‌شان قطعی نشده با سرمایه‌گذار اولی توافق شود و در غیر این صورت جلساتی برای تعیین تکلیف سریع‌تر آنها انجام شود.

امیری یادآور شد: نیروی انتظامی در اجرای رأی آن دسته از طرح‌ها و واحدهای تملیکی نیز که رأی به خلعیت آنها صادر شده کمک کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان خاطرنشان کرد: طرح‌هایی که پیشرفت فیزیکی قابل توجهی ندارند، به دیگر سرمایه‌گذاران معرفی شوند.

وی با تأکید بر اینکه باید شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی به صورت مستمر برگزار شود، یادآور شد: جزئیات طرح‌ها و واحدهای تحت تملک بانک‎های استان برای جذب سرمایه‎گذار در سایت سرمایه‌گذاری معرفی شوند.

امیری افزود: گله‌مندی از بانک صادرات در لرستان خیلی بالاست و باید طرح‌هایی که به این بانک ارجاع داده می‎شود، به خصوص تسهیلات تکلیفی، سریع‌تر تعیین تکلیف شوند.

معاون استانداری لرستان با اشاره به تسهیلات مشاغل خانگی گفت: بانک ملی و صادرات تا پایان دی تسهیلات موردنظر در این خصوص را جذب کنند.

وی با بیان اینکه باید بانک‌های عامل تسهیلات مستقیم خود را در سامانه رونق تولید ثبت کنند، یادآور شد: بانک‌های استانی سهم هر شعبه شهرستان را براساس تقسیم‌بندی ابلاغ کنند. باید شرایط را برای استفاده از ظرفیت‌های واحدهای تملک شده توسط بانک‌ها مهیا کنیم تا بار دیگر شاهد قرار گرفتن آنها در چرخه اقتصاد استان باشیم.

امیری اظهار کرد: رسته‌های تصویبی ناقص اعلام شوند تا مصوبه آنها گرفته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: