• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-688-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

توضیحات معظمی گودرزی درباره شکایت از کاظمی


رکابزن تیم ملی در بخش استقامت جاده می‌گوید: وقتی کسی مستقیم تهمت می‌زند، چاره‌ای جز شکایت و اعاده حیثیت ندارم.

آروین معظمی گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، درباره شکایت از احد کاظمی اظهار کرد: مدتی در کانادا بودم و برخی‌ها می‌گفتند چون تست دوپینگم مثبت بوده به این کشور رفته‌ام اما نمی‌خواستم وارد بازی آنان شوم و هدف‌شان را می‌دانستم تا اینکه آقای کاظمی در مصاحبه با یک روزنامه ورزشی اسم بنده را ذکر کرده بود که مجبور شدم شکایت کنم.

وی ادامه داد: وقتی مستقیم تهمت می‌زند، چاره‌ای جز شکایت و اعاده حیثیت ندارم و بر همین اساس در دادسرا شکایت کرده‌ام. البته از آن روزنامه ورزشی هم گلایه دارم و شکایت کرده‌ام که چرا بدون هیچ مدرکی صحبت‌های این آقا را منتشر کرده است.

معظمی گودرزی با اشاره به اینکه چند بار تست دوپینگ کاظمی مثبت بوده و الان در محرومیت 8 ساله به سر می‌برد، افزود: این افراد سال‌ها برای خودشان حکمرانی کرده‌ و حالا می‌خواهند چهره کسانی که رقیبشان شده‌اند را خراب کنند و ضعف‌های خود را بپوشانند.

این رکابزن لرستانی با بیان اینکه هرگز خودم را به این افراد وابسته نکرده‌ام، بیان کرد: امسال 30 بار از طریق فدراسیون‌های ایران و جهان و وادا تست دوپینگ داده‌ام و فقط در یک تور بین‌المللی هفت بار از من تست گرفته‌اند که همگی منفی بوده است.

وی تأکید کرد: درست نیست که آدم ضعف‌های خودش را با تهمت زدن به دیگران بخواهد لاپوشانی کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: