• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-488-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون فرهنگی ورزش و جوانان لرستان خبر داد:

شناسایی ۲۳۵ شهید ورزشکار در لرستان/ ۱۱ دی زمان برگزاری یادواره شهدای ورزشکار

معاون فرهنگی ورزش و جوانان لرستان از شناسایی ۲۳۵ شهید ورزشکار در استان خبرداد و گفت: اولین یادوراه شهدای ورزشکار لرستان یازدهم دی‌ماه جاری در خرم‌آباد برگزار می‎شود.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، عبدالله عزیزپور در نشست خبری اولین یادواره شهدای ورزشکار استان، که در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد با اشاره به شناسایی ۲۳۵ شهید ورزشکار در استان، گفت: این یادواره هر سال در یک استان برگزار می‌شود، که در سال‌جاری با همکاری دستگاه‌ها ونهادهای فرهنگی در لرستان ، یازده دی‌ماه، برگزار می‌شود.

وی با اشاره به تشکیل کمیته‌های مختلف در برگزاری این یادواره، عنوان کرد: در سال گذشته و با شناسایی شهدای ورزشکار، به خانواده‌های آن‌ها در سطح استان، سرکشی انجام شده است.

عزیزپور با اشاره به دو عنوان کتاب مرتبط با یادواره شهدای ورزشکار استان، ادامه داد: در این یادواره کتاب «دروازبانان بهشت» با محتوای شعر، و کتاب دیگری شامل زندگی نامه و وصیت‌نامه شهدای ورزشکار، که چاپ شده‌اند، رونمایی خواهند شد.

معاون فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به این‌که در این یادواره از خانواده شهدای ورزشکار استان تجلیل خواهد شد، ادامه داد: امیدواریم اجرای این برنامه فتح بابی برای اجرای برنامه‌های بعدی بوده که بتوانیم ذره‌ای از ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های آن‌ها را جبران کنیم.

وی ادامه داد: این یادواره با همکاری اداره‌کل ورزش و جوانان استان، سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ابوالفضل(ع) ، جهاد کشاورزی استان، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم‌آباد، اداره‌کل کتابخانه‌های استان و بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: