• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-1190-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول نماینده ولی‌فقیه در سپاه:

ملت در 9 دی در صحنه دفاع از ولایت و ارزش‌های اسلامی ماندند

مسئول نماینده ولی‌فقیه در سپاه لرستان گفت: ملت ایران درحماسه 9 دی در صحنه دفاع از ولایت و ارزش‌های اسلامی ماندند. 
 
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حجت الاسلام شمس‌اله جلیلیان در مراسم گرامیداشت 9 دی بروجرد، اظهار کرد: بعد انتخابات سال 88 فتنه‌ای سنگین و خطرناک شکل گرفت که با فتنه هرج و مرج‌ها و آشوب‌هایی در جامعه رخ داد. 
 
وی خاطرنشان کرد: عده‌ای تلاش کردند تا با غبار آلود کردن فضای جامعه به اهداف خود برسند اما مردم در 9 دی به صحنه آمدند و بساط فتنه گران را در هم پیچیدند.
 
مسئول نماینده ولی‌فقیه در سپاه لرستان تصریح کرد: اتفاقات سال 88 با هدف براندازی نظام انجام شد و درجریان این اتفاقات آغتشاشگران ازسوی دشمنان نظام با هدف ضربه زدن به ملت ایران و انقلاب تحریک می‌شدند.

جلیلیان اضافه کرد: در جریان فتنه 88 عده‌ای خودخواه، دنیا طلب و مقام طلب کارشان به جایی رسیده بود که در مقابل ولایت و صراط مستقیم ایستادند که مردم با حضور خود درس خوبی به آنها دادند و ثابت شد که مردم همچنان پایبند به ارزش‌ها و آرمان‌ها هستند. 
 
وی بیان کرد: در دوران اتفاقات سال 88 نقش افرادی که به انگلیس و آمریکا وصل بود مشخص شد و چهره بی‌بصیرت بسیاری از آنها آشکار شد.

مسئول نماینده ولی‌فقیه در سپاه لرستان ادامه داد: برای غلبه بر شرایط غبارآلود درایام اتفاقات باید سه ویژگی بصیرت، تقوا و دانایی در وجود انسان باشد.

جلیلیان اظهار کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون دشمنی نظام سلطه تمام نشده چراکه انقلاب اسلامی ایران به الگویی برای سایر کشورها تبدیل شده و اگر می‌خواهیم در برابر فتنه‌های جدید بایستیم باید هوشیار باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: