• پنجشنبه ۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-1714-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی:

لرستان نیاز به اشتغال ارزان دارد

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: لرستان نیاز به اشتغال ارزان دارد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محمدرضا ملکشاهی راد در جلسه توسعه بیمارستان شفا خرم‎آباد با بیان اینکه توسعه مراکز بهداشتی یکی از نیازمندی‎های لرستان است، اظهار کرد: باید سرمایه‎گذاری زیادی در این بخش انجام شود.

وی با تاکید براینکه سرمایه‌گذاری یک ارزش است، ادامه داد: در این برهه از زمان چنانچه به سرمایه‌گذاری به عنوان یک ارزش نگاه کنیم نقش حمایتی نخبگان بیشتر متبلور می‌شود چرا که دولت نمی‎تواند از منابع بیشتر از 10 تا 15 درصد هزینه‎های جامعه را تامین کند.

 نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اگر می‎خواهیم توسعه و اشتغال در استان ایجاد شود باید بخش خصوصی را حمایت کنیم .

ملکشاهی راد با بیان اینکه برنامه‌ریزی در حوزه بخش خصوصی باید انجام و سرمایه‌گذاری صورت گیرد، افزود: با توجه به شرایط استان در پتروشیمی لرستان 1300 میلیارد تومان هزینه و 620 فرصت شغلی ایجاد شد و این درحالیست که در بیمارستان شفا خرم‌آباد 1000 فرصت شغلی ایجاد شده است.

وی با تاکید براینکه در استان نیاز به ایجاد اشتغال ارزان داریم، یادآور شد: در لرستان با توجه به شرایط موجود هنر بخش خصوصی توانایی مدیریت هزینه است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه باید زمینه خدمات بیشتر برای پزشکان در استان فراهم شود، خاطر نشان کرد: لرستان نیازمند توسعه است و باید در این راستا از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: