• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-814-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شهرداری مرکز لرستان بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد

رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: شهرداری این شهر بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، اردشیر دریکوندی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر این باور هستیم که شورای شهر باید برنامه‌محور باشد و همه‌ اعضاء در این زمینه هم‌عقیده هستیم.

وی ادامه داد: در همین راستا، چشم‌انداز ۲۰ ساله داریم و بعد از آن یک برنامه پنج ساله با برش‌های یک ساله را در دستور کار قرار داده‌ایم.

دریکوندی با اشاره به اینکه به ما اعلام شده شهرداری خرم‌آباد ۳۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد، افزود: علاوه بر این بدهی پروژه‌های نیمه‌تمام زیادی داریم، نیروهای شهرداری چندین ماه حقوق طلب دارند و مشکلات زیاد دیگری وجود دارد که کار ما را سخت کرده است.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد در ادامه گفت: یکی از ضعف‌های مدیرت شهری در سنوات قبل نبود برنامه برای درآمد پایدار بوده و این در حالیست که شهر ما ظرفیت‌های زیادی دارد که این قابلیت‌ها را به‌طور جدی در دستور کار قرار می‌‌دهیم تا به درآمد پایدار برسیم.

وی بیان کرد: فرصت زیادی برای کار نداریم و این دوره هم در چشم برهم‌زدنی تمام می‌شود که با توجه به شرایط یکی از معدود شوراهای شهر کشور بودیم که در روزهای ابتدایی شروع کار، اعضای هیأت رئیسه و روسای کمیسیون‌ها مشخص شدند.

دریکوندی تأکید کرد: باید پای بخش خصوصی را به شهر باز کنیم که در همین راستا یک شرکت آلمانی برای فاز دوم کارخانه کمپوست اعلام آمادگی کرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: