• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-385-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس:

استیضاح وزرا به نفع دولت و مردم نیست

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی استیضاح وزرا به نفع دولت و مردم نیست.

دکتر محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، در خصوص استیضاح وزرا اظهار کرد: بخشی از بحث مطرح شدن استیضای وزرا کاری است و بخش دیگر برآورده نشدن مطالبات نمایندگان که اگر این موضوع باشد احساس خوشایندی نداریم.

وی بیان کرد: مطرح شدن استیضاح وزیران اگر در حوزه کار اتفاقی بیفتد میمون و مبارک و وظیفه بوده، اما در حوزه برآورده نشدن توقعات نمایندگان که غالباً از جنس عزل و نصب‌هاست آزاردهنده و ناخوشایند است.

وی اضافه کرد: در مجموع هر کسی که خواسته‌هایش برآورده نمی‌شود سریعا می‌گوید استیضاح خواهم کرد.

بیرانوندی تصریح کرد: برخی‌ها دیگر جای نه سوال و نه استیضاح دارند و فقط توقعات بومی و منطقه‌ای مدنظرشان است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: روزگاری در رقابت‌ انتخابی که در دولت داشتیم تعدادی از نمایندگان آشکارا آن طرف بودند و مدیرانی که مقابل آنها هستند سعی می‌کنند از آنان انتقام بگیرند و این انتقام در راستای تغییر است و دولت هنگامی که می‌گوید آنها یاران ما بودند و از انجام این تغییر سرباز می‌زند  و این منجر می‌شود مسأله استیضاح مطرح شود.

وی تاکید کرد: برخی از استیضاح‌ها سازمان‌یافته هستند، یعنی تیمی که توفیق نداشتند دولت باب میل‌شان حاکم شود در پی انتقام هستند.

بیرانوندی با بیان اینکه در شرایط فعلی استیضاح به صلاح مملکت نیست و تنگناهای فراوانی وجود دارد، خاطرنشان کرد: زمان زیادی از عمر دولت جدید نگذشته گرچه برخی از وزرا هم در دولت قبلی بودند اما الان  فرصت ارزیابی نیست و با توجه به تنگناهایی که دولت در آن قرار دارد استیضاح به نفع دولت و مردم نیست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: