• پنجشنبه ۳۰ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-8586-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل حفاظت محیط زیست:

جهاد دانشگاهی در لرستان به خوبی عمل کرده است/ خلا فرهنگ در حفاظت محیط زیست

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: جهاد دانشگاهی در استان به خوبی عمل کرده است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، مهندس مهرداد فتحی‌بیرانوند در نشست منطقه هفت باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی کشور که به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان برگزار شد، اظهار کرد: آنچه در راستای حفاظت از محیط زیست مسلم بوده خلا فرهنگ در این رابطه است.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم مردم را نسبت به حقوق محیط زیستی خود آشنا کنیم مشکلات خود به خود حل خواهند شد و اگر تنها به موضوع مشارکت و فرهنگ بپردازیم می‌توان اقدامات موثرتری را پیش برد.

فتحی بیرانوند با بیان اینکه اگر مردم شکار و آلودگی را مذموم بدانند خود با متخلفین برخورد می‌کنند، افزود: به همین دلیل دانشجویان به عنوان قشر فعال و پویای جامعه می‌‌توانند در راستای آگاهی مردم موثر باشند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان با اشاره به نقش دانشجویان در جامعه گفت: مسئولین در تبیین مباحث سیاسی وقتی که می‌‌خواهند موضوع را در جامعه بیان کنند ابتدا به سراغ قشر دانشجویی و دانشگاه‌ها می‌روند چراکه در همه جا می‌توانند اثرگذار باشند و نماد روشنفکری هستند.

وی با تقدیر از اقدامات جهاد دانشگاهی بیان کرد: این نهاد انقلابی در استان در حوزه‌های مختلف علمی و فرهنگی توانسته به خوبی وارد شود و کارهای شایسته‌ای انجام داده است؛ موضوع محیط زیست نیز یکی از مواردی است که جهاد دانشگاهی توانسته به خوبی با همراه کردن دانشجویان و قشر جوان جامعه نقش آفرینی کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: