• پنجشنبه ۳۰ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-3588-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دبیر فدراسیون:
تکواندو افت نداشته است

دبیر فدراسیون تکواندو معتقد است که این رشته افتی نداشته بلکه از برخی قابلیت‌ها خوب استفاده نشده است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محمد احسنی‌فروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی که چرا مجمع انتخابات هیأت تکواندو لرستان یک روز پیش از پایان دوره چهار ساله برگزار شده؟ گفت: انتخابات ریاست فدراسیون دوم دی ماه برگزار می‌شود و چون هیأت‌های استانی اعضای اصلی مجمع بوده و در انتخاب رئیس فدراسیون خیلی تأثیرگذار هستند، موظفیم هیأت‌ها را تعیین‌تکلیف کنیم.

وی یادآور شد: در یک ماه گذشته مجمع انتخاباتی هیأت‌های مازندران و ایلام را نیز برگزار کرده‌ایم و قانوناً مجمع انتخابات باید پیش از اتمام دوره چهار ساله برگزار شود.

احسنی‌فروز افت تکواندو ایران را با قاطعیت رد کرد و با اشاره به نتایج اخیر، افزود: چنین چیزی نیست که بگوییم تکواندو افت داشته، پتانسیل‌ها و قابلیت‌های تکواندو کشور موجود است و اگر به‌جای افت بگوییم نتوانسته‌ایم در بعضی جاها از توانایی‌ها به‌خوبی بهره ببریم، بهتر است.

دبیر فدراسیون با اشاره به درخشش چشمگیر تیم تکواندو دانشگاه آزاد که به‌عنوان نماینده ایران قهرمان جام جهانی ۲۰۱۷ شد، اضافه کرد: همچنین تیم پاراتکواندو ایران در آیواز پرتغال قهرمان جهان شد.

وی تأکید کرد: ورزش بالا و پایین دارد، مهم حفظ قابلیت‌هاست تا بتوانیم در آینده از آنها به نحو مطلوب استفاده کنیم.

احسنی‌فروز درباره احتمال تغییر در کادرفنی تیم ملی گفت: همه چیز بستگی به انتخاب رئیس فدراسیون دارد و در حال حاضر چیزی مشخص نیست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: